Wpis z mikrobloga

@semtexx: kiedyś można się było z tego śmiać. Teraz Ukraińcy wyjechali do Niemiec i wystarczy im 5 ojro za godzinę, żeby się śmiać z Polaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz