Wpis z mikrobloga

#famemma bez względu na wszystkie wasze argumenty broniące Stuu albo krytykujące tą dziewczynę, to nie wyobrażam sobie że piszę do 13, 14 czy 15 latki żeby mi wysłała swoje nagie zdjęcia, nie wiem co tu się #!$%@? na tym tagu ale mam wrażenie, że sporo osób które sie tu udziela to zakamuflowani pedofile broniący takich zachowań.

Alkohol jest dozwolony od 18 roku życia nie oznacza to, że 25 latek może bezkarnie polewać 15 latkowi wódę bo przecież sam przyszedł i mówił, że wie co to wódka. A później w dorosłym wieku typ ma.problemy z alkoholem i ktoś mu powie, trzeba było nie pić jak ci ten 25 latek polewał.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jerzy_Kudelski: A co się stanie tym typiarom? I tak wyrosną z nich szony. #!$%@? do 15 roku życia i tak miały zapewne multum. Co to zmienia? Jak poczeka do 16 to wyrośnie z niej zajebista kobieta? A jak 13 latka prześpi się z 13 latkiem to co? Dobrze czy źle?
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski

Żaden z nich pewnie by teraz tego nie zrobił, jeżeli faktycznie nie jest mu blisko do pedofila. Tylko różnica jest taka, że robili to jak byli mentalnymi gimbusami w innych czasach, kiedy powszechnie ludzie mieli jeszcze do tego trochę inne podejście i jakieś związki typu 18-latek z 14-latką były czymś powszechnym i nie spotykało się to z takim ostracyzmem w opinii publicznej jak dzisiaj. Inne czasy, co nie zmienia faktu,
  • Odpowiedz