Wpis z mikrobloga

Treści, tworzone przez Użytkownika nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności nie mogą zawierać:


3.1. wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych, w tym dotyczących innych Użytkowników Wykop.pl,

3.2. wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety

3.3. treści propagujących przemoc, treści drastycznych bądź nawołujących do szerzenia

nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między narodami,


Czy poniższe komentarze nie łamią czasem regulaminu. Ten użytkownik jest raczej wulgarny i szerzy nienawiść. Już nie wspominając o dobrym wychowaniu, czy kulturze.

officer_K

Szacun dla TVN24! katozamordystyczną k0nfedeszurię prorosyjską należy oddzielić kordonem sanitarnym.


Szacun dla TVN za olanie ciepłym moczem tego spędu katozamordystycznej k0nfedeszurii prorosyjskiej.


Przypomina to mechanizm "rozumowania" odklejńców z katozamordystycznej k0nfedeszurii prorosyjskiej.


wrzuciłbym kilkadziesiąt skrinów, które potwierdzają prorosyjskość tej brodatej onucy ale nie chce mi się udowadniać sekciarzowi coś co powinno być oczywiste dla każdego...


A ten szur był wczoraj w Spodku? xD Polecam wątek o KOLEJNYM odklejeńcu z katozamordystycznej k0nfedeszurii prorosyjskiej!


Szacun dla TVN24! katozamordystyczną k0nfedeszurię prorosyjską należy oddzielić kordonem sanitarnym.


Prawilnie przypominam, że partyjny dzban, który startuje z list k0nfederacji, agituje na wykopie, a samego siebie nazywa "ideowcem" nie widzi w grzegorzu braunie prorosyjskiego szura. Ba! "ideowiec" twierdzi, że brodata onuca jest tak samo prorosyjska jak PROUKRAIŃSKA! Już nie wspomnę o tym, że jak na prawdziwego "ideowca" przystało ów kandydat nie ma nic przeciwko szurom, innym rusofilom, faszolom i spadom z pisu na listach swojej partii. Nie polecam tego "ideowca".


#konfederacja #4konserwy
  • 7
@maximilianan: Ja tak nie robie i nie popieram takiego zachowania, więc wsadzanie mnie do jednego wora z takimi osobami jest niesprawiedliwe. Takie zachowanie powinno być potepiane. Jak przyzwolimy na taka eskalacje to za chwile skończymy jak Ruanda.