Wpis z mikrobloga

@Jabby: PiS ma tyle afer w każdym miesiącu, ba tygodniu, że to nikogo nie rusza. A najbardziej oburzeni i tak nie chodzą na wybory. Wpis PiS nie straci głosu na rzecz opozycji, bo takiego nie ma
  • Odpowiedz
@SpasticInk: zastanawiam się czy jest sens pchać się do władzy w obecnej sytuacji. Dietka leci, lewe biznesy się kręcą jak się kręciły a oburzona gawiedź skupiona na #!$%@? PiSu i pinokia. Po co się wpychać na stołek z którego można tylko spaść
  • Odpowiedz
@lsrrdc: true, true, opozycji się w sumie fajnie żyje, coś tam się pożrą światopoglądowo od czasu do czasu w TVN/TVPiS, potem i tak w kwestiach gospodarczych wszyscy dokręcą śrubę Polakom rozdawnictwem, socjalem, działaniami proinflacyjnymi, a na koniec z bankierami i innymi żydkami z bandy czworga się wódeczki na urodzinach u Mazurka napiją i fajrant. A afery? Polak robak już się dawno przyzwyczaił że jest #!$%@? na prawo i lewo, byle by
  • Odpowiedz
@Jabby: Odpowiem Ci jakby to PIS Ci odpowiadał. Gotów?
Już w pierwszym zdaniu Pan mija się z prawdą proszę Pana. A skoro już w pierwszym zdaniu Pan mija się z prawdą proszę Pana to ja i mój honor i duma Polaka nie pozwalają mi poważnie traktować całej Pańskiej wypowiedzi proszę Pana. Więc proszę Pana ... proszę tu nie kłamać przed milionami czytelników. Bo ja Pana podam proszę Pana.
  • Odpowiedz
@Jabby: jesteśmy aktualnie w sytuacji z kawału i to nie jest śmieszne nic a nic.

- Nie boi sie Pan, że ludzie się dowiedzą?
- No Pan właśnie się dowiedział, i co z tego?
  • Odpowiedz