Wpis z mikrobloga

W końcu udało mi się posortować częstochowskie podkładki z 2031 roku, a zaraz zabieram się za czyszczenie chorwackich eurasów z 2043. Latająca hulajnoga przypadkowo skonstruowana przez Yanka po 8 latach prób stworzenia podróbki BLU3 Nemo spisuje się REWELACYJNIE, z czystym sumieniem mogę polecić, a do tego jest TANIA! Z kodem KORSIR macie dodatkowy rabat! Myślę, że za 2 tygodnie będę mógł się zabrać za busa, o ile kolano przestanie mnie boleć. Zapraszam wieczorem na live’a gdzie odpowiem na pytanie co studiowałem i będę się ze wszystkiego tłumaczył.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korsir | #odyn | #yanek
FunkyMonkey - W końcu udało mi się posortować częstochowskie podkładki z 2031 roku, a...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: babcia Korsira, gdy ten wrócił z kursu tirem na Chorwację, nadal montuje internet w garażu, mówi, że na wykopie to dobry humor panuje i fajna atmosfera wokół niego jest ougłem, i teraz mówi, że zostaje gwiazdą jutuba
  • Odpowiedz
@szkiribiri: to nie jest zwykłe sprzątanie garażu, to jest jeden z etapów budowy kampervana ;)

@Korsir ale reckę hulajnogi i roweru to odwaliłeś tak na niecałe 30%. W życiu by mnie nie zachęciła do zakupu. Może pooglądaj jakieś recenzje na YT, bo to co odwaliłeś to nawet koło recenzji nie stało.
  • Odpowiedz