Wpis z mikrobloga

https://noizz.pl/opinie/donald-tusk-jak-mentzen-i-kaczynski-lider-po-przekroczyl-granice/dqhjqf8

Cały czas myślę co tu się wydarzyło, że "demokratyczna opozycja" po raz kolejny i to przed samymi wyborami zalicza takie krytyczne potknięcie.

Jak zwykle jakoś ciężko mi uwierzyć w to co innym przychodzi łatwo, czyli "łuny so głupie".

I tak przy okazji afery wizowej PiSu, Tusk spróbował swojego szczęścia, żeby z tej sprawy brać obiema garściami - czyli uruchomić nie tylko temat samej afery jakotakiej ale i spróbować ugrać coś na antyimigranckiej retoryce.

Wszystko wskazuje na to, że jednak o ile w jego zagrodzie każdy trzyma się dwiema rączkami stołka i boi się podnieść rękę na wodza, bo jak chociaż jedną puści, to mu stołek spod dupy odjedzie, to już całe "liberalne elity" które ich dotychczas wspierały dały wyraźnie znak - nie nie nie Donald, nie taka była umowa, pragmatyzm wyborczy rób sobie gdzie indziej.

I wychodzi ziel0lna granica, wysoko postawione lewactwo klaszcze dupami, ochy achy, ścianki, kreacje, zdjęcia, twitterki i ani chwili zawahania, że szefowi się pali pod dupą żywym ogniem.

#konfederacja #pis #platformaobywatelska #tusk #zielonagranica #imigranci #neuropa #4konserwy #polityka #wybory #agnieszkaholland
albowutkaalbo_buk - https://noizz.pl/opinie/donald-tusk-jak-mentzen-i-kaczynski-lider...

źródło: temp_file1311160411593739852

Pobierz

Czy po tegorocznych wyborach platforma obywatelska rozpadnie się?

  • Tak 35.9% (28)
  • Nie - będą pudrowali trupa 64.1% (50)

Oddanych głosów: 78

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gieremek @Jariii

Sorri, nie pomyślałem o tym, że przerżnięciu trzecich wyborów pod rząd na własne życzenie i wszystko wskazuje, że nie minimalnie a o blisko 10 p.p. taka bezideowa partia z ambicjami do stołków przeżyje drugą wiosnę i będą skowronki śpiewały

XD proszę Cię, spójrz na to realnie
  • Odpowiedz
  • 0
@albo_wutka_albo_buk Konfederata który robi ankiety i rozważania niczym etatowy pracownik telewizji polskiej w trakcie rządów Prawa i Sprawiedliwości, stare, znałem.

Chociaż nie powiem - ja bym się cieszył z rozpadu Platformy - jest to dla mnie opcja skompromitowana ze zbyt dużymi ciągotami konserwatywnymi i chęcią samodzielnej hegemonii która dla stołków i pieniędzy dla chociaż jednego członka więcej jest w stanie zatopić całą resztę opozycji.

Generalnie silni razem to potężny rak, ostatnio
  • Odpowiedz
@Njal

No dobrze, zapomniałeś jeszcze powiedzieć, że jestem ruską onucą i szurem foliarzem.

Zapomniałeś też w jakikolwiek sposób odnieść się do tego co napisałem w istocie sprawy.

Wy we trzech na górze, jesteście tak fanatyczni, że nie potraficie się nawet zrozumieć prostego faktu, że ten rozpad i małe przegrupowanie sił byłoby tylko dla nich na korzyść, i może jakby tak się stało wcześniej to dzisiaj PO mogłoby nie grać na odrabianie
  • Odpowiedz
@Njal


Chociaż nie powiem - ja bym się cieszył z rozpadu Platformy - jest to dla mnie opcja skompromitowana ze zbyt dużymi ciągotami konserwatywnymi i chęcią samodzielnej hegemonii która dla stołków i pieniędzy dla chociaż jednego członka więcej jest w stanie zatopić całą resztę opozycji.


Generalnie silni razem to potężny rak, ostatnio się cieszyli na Twitterze że im sondaże urosły, co prawda sondaże dawały trzecią kadencję PiSowi i próg wyborczy dla całej reszty ale ważne że oni
  • Odpowiedz
@Njal

No nic dziwnego, skoro w obecnej kampanii platforma stała się taką słabo zamieszaną żyburą z pisowcow i lewicy. Tam już nie ma żadnych bardziej istotnych różnic.

I pamiętaj, że za 4 lata świat się nie skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°) taka koalicja da Konfederacji tyle paliwa, że będziesz musiał iść do kardiologa jak to zobaczysz.
  • Odpowiedz
  • 0
@albo_wutka_albo_buk Akurat w przypadku wygranej Konfederacji przewiduje pucz i obalenie władzy silą, to jest jedyny moment w którym się nie płacze że wygrała opcja której nie lubisz tylko trzeba działać, jest różnica między złodziejami X, złodziejami Y, a neofaszystami, fanatykami religijny z ciągotami ruskimi
  • Odpowiedz
  • 0
W sumie największymi beneficjentami przegranej skrajnej prawicy jest ciągle oddychający skrajny prawicowiec.
  • Odpowiedz
@Njal

Myślałem że masz na myśli jakieś konkretne frakcje wojska czy innych służb.

Jeżeli myślisz, że zrobią to zwykli szarży ludzie, którzy przez kolejną jedną czy dwie kadencje będą nadal ruchani bez mydła przez POPiS, a świadomość korzyści ekonomicznych jakie proponuje im Konfederacja tylko będzie rosła to XDDDD sorry

Nie bój ziaby koljego, Konfederacja Ci krzywdy nie zrobi nawet jak będziesz uparty i nie pójdziesz zarabiać sam na siebie.
  • Odpowiedz