Wpis z mikrobloga

Jakie to jest typowe dla motłochu, że lata jak chorągiewka na wietrze. Jak zaraz po ataku Rosji na Ukrainę pisałem, że Polska zostanie tym dobrym chłopakiem, którego Poklepią po ramieniu, potem zrobią z niego frajera i wydymają to wylał się na mnie nieopisany hejt, a teraz narracja się odwróciła i wysyp memów jak Ukraina stoi koło Polski i trzyma nóż za plecami.

Wiedziałem, że móżdżek statystycznego Polaka jest mało pojemny i pamięć słabiutka, ale nie sądziłem, że aż tak. Dlatego politycy sobie robią woltę przed wyborami. Nagle PiS gra asertywnych twardzieli, stanowczych wobec Ukrainy, Tusk kazał pościągać flagi Unijne i ukraińskie i założyć serduszka biało czerwone. No i lewica bulwersuje się, że studentów zmuszali do szczepień.

Jeśli im wyszło z danych, że to rzeczywiście da im chociaż 0,1 procent więcej poparcia to wystarczy dla mnie, żeby uznać polskie społeczeństwo za totalnych jełopow.

#wojna #rosja #ukraina #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 4
@Ynfluencer mało ci? To przypomnij sobie memcena który mówił ze 90% wyborców to idioci, i ostatni obrazek jak pyta na wiecu czy chcą konkretów i gromka odpowiedź tłumu NIEEE. W tym kraju racje bytu i wystarczająco wysokie poparcie maja tylko ci, co głoszą jak najdebilniejsze hasła. Żadna partia z rozsądnym programem nie ma szans