Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1 ten ostatni screen to trochę #!$%@? ale niby co jest nieprawdziwego w tych dwóch pierwszych? Trzeba się akceptować żeby na dłuższą metę móc iść do przodu, stworzyć jakąś relację. I czyjąś atrakcyjność to nie tylko fizjonomia i stan konta. To są ważne elementy rzecz jasna ale nie jedyne.
@trike że dziewczyny poza niestabilnymi psychicznie/patuskami wolą dobrych, miłych, bądź zwykłych chłopaków a nie patusów czy innych zaburzonych z ciemniej triady. brutalnie sobie uświadomiłem że jest inaczej jak ówczesna kraszuwa (trochę szara myszka, trochę popularna, taka zwykła dziewczyna jak z serialu/filmu o high schoolu/collegy w usa) poleciała na jakiegoś patusa który upijał się i wydzwaniał do niej i rzygał na facetimie podczas wspólnego picia z kolegami, a ona była w niego wpatrzona
@Kopytnik_1: zdradzę ci sekret. Character też masz #!$%@?. To nie jest tak, że na tagu siedzą sami zajebiści goście tylko po prostu bez kasy albo brzydcy, ja myślę, że z większością ludzi stąd nie dało by się wytrzymać irl więcej niż 30 min.

Atrakcyjność to składowa wyglądu, charakteru i statusu, tak po prostu jest i to jest jasne od dawna. Problem w tym, że typowy użytkownik tagu #blackpill leży w każdej
@trike: to się mogło sprawdzać kiedyś, gdy bycie samotnym było źle odbierane w społeczeństwie. Dlatego brało się co jest. I to co jest w okolicy, bo o internecie przecież nikt nawet nie marzył. Teraz no cóż...bycie singlem nie jest problemem, a wachlarz możliwości jest duży. Do tego nikt nie będzie wytykał cię palcami, bo masz 30 lat i nie masz żony lub męża i dwójki dzieci.