Wpis z mikrobloga

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: To my chyba mamy jakąś odmienną definicję przegrywu.

To incele jako najbardziej seksualnie wyposzczona grupa społeczna odwalają największe cyrki przed kobietami (chyba, że ktoś już całkowicie pogodził się ze swoim losem). Nikt nie wmówi mi, że ktoś, kto wysyła obcym kobietom pieniądze i wręcz błaga je o odrobinę uwagi ma w prawdziwym życiu regularny seks.

Piszesz, że oskarki pajacują przed kobietami. Owszem, często pajacują (jak to gównażeria ma zresztą w
To incele jako najbardziej seksualnie wyposzczona grupa społeczna odwalają największe cyrki przed kobietami


@zymotic: Nie widziałem inceli stojących w kolejkach po kwiaty dla p0lek na dzień p0lki, za to widziałem mase normictwa kukoldzkiego i 0skarków XD Także robisz kurtyzane z logiki, to normictwo tu sie spuszcza nad jakimiś p0lkami atencjuszkami co się obnażają i płacze jak jakiś przegryw zdoxxuje szona "bo to zniechęca kolejne klientki do pokazywania swojego obleśnego cielska" XDDD
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Typie, z ludzi, którzy od lat gniją na wiadomym tagu nieudolnie próbujesz zrobić jakąś elitę społeczeństwa tylko dlatego, że mówiąc Twoim językiem, wypisali się z wyścigu o cipę.

Z niczego się nie wypisaliście, po prostu ten wyścig nie był wam dany.

kundlicie sie jak pieski normickie przed waszymi boginiami


My, czyli #!$%@? kto? xDD

Pisz konkretnie albo przynajmniej daj definicję tego "skundlenia się". Bo jeśli pijesz do mnie to wiedz,
Typie, z ludzi, którzy od lat gniją na wiadomym tagu nieudolnie próbujesz zrobić jakąś elitę społeczeństwa tylko dlatego, że mówiąc Twoim językiem, wypisali się z wyścigu o cipę.


@zymotic: Nie, nadal nie rozumiesz że to nie jest żadna elita z wielu powodów (glównie genetycznych). Po prostu wy normiki jesteście takimi żałosnymi kreaturami że przeciętny tagowicz wypada przy was bardzo dobrze jeżeli chodzi o rigcz. To zdecydowana różnica.

Z niczego się nie