Wpis z mikrobloga

Nikt z rodziny mnie tak nie dobija, jak moja babcia rzucająca nonstop tekstami w rodzaju: "Powinieneś sobie kogoś znaleźć.", "Dlaczego nie poznasz jakiejś hehe 'koleżanki' przez internet?", "Przecież masz mieszkanie, powinieneś sobie znaleźć jakąś dziewczynę...", "Ja nie wiem, ty chyba jesteś za spokojny na dziewczynę - nie to, co Twój kuzyn...", "Musisz poznać jakąś porządną dziewczynę."

Najchętniej wyrzuciłbym prawdę z siebie: że miałem pare krótkich relacji, podczas których musiałem odstawiać festiwal żenady i obniżać standardy; że poznanie atrakcyjnej, inteligentnej, fajnej dziewczyny bez 'przebiegu' jest niemożliwe w roku 2023, jeśli się nie jest atrakcyjną i - przede wszystkim - dynamiczną osobą; że rzygam już promowanym wszędzie modelem relacji 'partnerskich' (na ch.oj mi "partnerka"? do związku chciałbym kobietę, a nie "partnerkę"); że męczy mnie konieczność zaangażowania emocjonalnego z 'wyzwolonymi kobietami'; że fakt posiadania mieszkania i zarabiania niezłych pieniędzy nic nie daje, bo kobiety wolą imprezowych sebków; że mam dosyć udawania.

Najchętniej wyrzuciłbym to z siebie, ale tego nie zrobię, bo zostanę zalany pytaniami / pretensjami. Zresztą emeryci i tak nie rozumieją zupełnie realiów obecnych czasów.

Za 5 lat będę dostawał pytania: "Anon, co z Tobą jest nie tak - dobijasz do 30-stki; kiedy stabilizacja, żona i dzieci?" - NIGDY, bo nie daliście mi normalnego życia. Za 5 lat będę sponsorował jakąś julkę (albo i kilka naraz, jeśli finansowo mi się trochę bardzie uda), bo system społeczny ma za nic ludzi mojego pokroju aż do 30-stki. Potem pojawiają się oczekiwania, bo trzeba ten system społeczny stabilizować na barkach ludzi mojego pokroju. Ale ja frajerem nie będę, sorry. Pretensje nie do mnie.

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #seks #zwiazki #tinder #gorzkiezale #zalesie #przemyslenia
D00msday - Nikt z rodziny mnie tak nie dobija, jak moja babcia rzucająca nonstop teks...

źródło: lonely-man-standing-on-a-pier-staring-at-the-sea-alberto-agnoletto

Pobierz
  • 16
@D00msday: albo wyrzuć z siebie jak mówisz i olej to co inni myślą tyo Twoje Życie, zazwyczaj samo sie dzieje jak przestajesz szukać na siłę i odpuścisz, dobrze jest wykazywać inicjatywę ale nie ma co się skupiać na tym
@Silver86: Mam w głowie tradycyjny model, w którym żenię się z kobietą będącą atrakcyjną, dosyć ogarniętą kobietą (a nie jakąś je.baną "partnerką"...) i dziewicą; szanse na taką są prawie zerowe (tym bardziej biorąc pod uwagę moje atrybuty), więc zostanie mi zabawa w sponsorowanie julek : )

@dzbanzyciowy: Mieszkanie mam po rodzince akurat xd
Ale pieniędzy i tak będę miał raczej bardzo dużo, bo pracuję w AI (wizja, systemy eksperckie, algo-trading
@D00msday: nie rozumiem co jest złego w byciu partnerką, chyba ze to Twoja taka wizja partnerstwa która Ci nie pasuje, czy chcesz by po prostu siedziała w domu z dziećmi? No im wyższe wymagania albo skreślanie z powodu 1 punktu, mimo że to mogłaby być miłość twojego życia, tylko dlatego ze juz ma jakieś doświadczenia, no i rozumiem ze tez jestes prawiczkiem skoro tego wymagasz? Jesli tak to spoko, kazdy ma
@D00msday: ja szukam do sponsoringu i też jest ciężko, także nie czekaj tylko już teraz szukaj może Tobie się uda a może i coś na stał z tego wyjdzie. W każdym razie nie czekaj bo z wiekiem i za pieniądze nie jest łatwo, znam ziomkow co mają pare baniek majątku i są sami.
@oonn32: Próbowałem na krótko się pobawić w sponsoring i stwierdzam, że jest kilkadziesiąt razy łatwiej, niż osiągnięcie seksu w normalny sposób.
Od przyszłego roku jak dobrze pójdzie to zacznę działać na poważnie.