Wpis z mikrobloga

@ortalionnajman:

Paliwo było po 8 zł - obajtek nas okrada, paliwo powinno być po 6 zł

Paliwo jest po 6 zł - obajtek zrobił cenę na wybory paliwo powinno być po 8 zł


Ty pomyśl ile będzie musiało za chwilę kosztować paliwo, o ile więcej niżby kosztowało przy normalnym gospodarowaniu, żeby Orlen odbił sobie straty.

No i przypomnę, że wysoka cena paliwa wpływa na większą inflację, bo w górę idą ceny
@ortalionnajman: dawaj ziomek, będę cię karmił na siłę, wpieprzał ci żarcie to gęby choćbyś rzygal a później głodził aż prawie zejdziesz. Wszystko ku uciesze prezesa i nie wsł#!$%@?ąc się w twoje prośby ani skowyty. Takie to jest dobre zarządzanie.

Cena surowca w łapach partyjnego monopolu nie zarządza gosparka, popyt, podaż ani potrzeby suwerena - lecz prezes. I jego potrzeby albo zbierania hajsu od leszczy, albo przepalania hajsu od tych leszczy zebranego
niewytłumaczalny spadek ceny.


@Przemasu: ale 6 zł to jest i tak bardzo drogo za jakieś gówno-paliwo xd Zwykła, wysoka cena. Ono powinno teraz kosztować mniej niż 4 zł. Co sie stało z tym krajem, który nic nie mówi, że paliwo było po 8 zł i państwowy monopolista kontrolowany przez oligarchów-polityków #orlen zawyżał ceny przez bardzo długi czas dodatkowo pchając inflację?
kurła parę godzin temu widziałem taki sam wpis ale od innego mirka, którego mam zapisanego że jest pisiorem albo debilem, dziwne co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hansschrodinger: Może dla niektórych dziwne, dla mnie po prostu opłaceni naganiacze