Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow w sumie to superslodkie kiedy dostajesz na ryj prosty statement ze jej rodzina będzie zawsze a ty w sumie niewiadomo. A najlepsze jest jak już myślisz ze jesteś stary pies i wszystko już wiesz, a ona jest taka kochana ze w sumie można jej zaufać. O bogowie redpilla NAWALT NAWALT, przyjmijcie mnie spowrotem bo zgrzeszyłem pycha. Myślałem ze mam już pełna kontrole a tu XD.Na swoje usprawiedliwienie: wyciągnąłem to z niej. I w sumie mam te relacje pod kontrola generalnie, wyszła glupotka, wyeskalowalem i usłyszałem jw statement. #redpill #void #!$%@?, No prawie mnie złapała.
  • 20
@kosmita wiesz, to nie o to chodzi, ja poprostu jak każdy chuop pomyślałem ze tu jest two against the world i ze razem. A tutaj hehe No rodzinka fiir , wiesz rozumiesz.Stary a głupi xd Ale złapała mnie. Opuściłem gardę trochę, wyeskalowalem i dowiedziałem się co mogłoby mnie czekać gdyby kwestia była poważna . Głupia w sumie, dała się wciągnąć i powiedziała to na głos.
@Pan_Slon dokładnie tego zdania mi w tej kłótni zabrakło XD szukałem go ale nie znalazłem :) ale wyszedłem super dojzale i jak widać wyciągnąłem z niej duuuuzo duuuuzo więcej niż by sytuacja wskazywała. Kłótnia była o glupotke , pomijalna, trochę wyolbrzmilem sytuacje iiii…dostałem #!$%@? taki statement.
@Pan_Slon w sumie to jest dobry pomysł ale… wszystkie takie są, jeżeli ona taka jest.tu nie można dać kopa, bo następna będzie taka sama albo gorsza. Tzn jak będą powody to ja spuszczę i wezmę inna, ale nie ma co narazie kombinować. Ja już wiem swoje.Ja to pisze bo dostałem wiadro zimnej wody na ryj, chuopom na naukę. Karty przy sobie Panowie. I śmieje się z się od bo ja wiedziałem ze
jeżeli ona taka jest.tu nie można dać kopa, bo następna będzie taka sama albo gorsza


@fiir: Własnie dajesz sobie pluc do ryja. I przez takich jak Ty baby pozwalaja sobie na wiecej. Nie chodzi ze kazda nastepna bedzie taka sama lub gorsza tylko o to ze obecnie laska powiedziala Ci kim jestes (czyli nikim) i słuzysz jej do osobistych celów zwiazanych z jej emocjami, dachem nad głową i atencją. Raz pozwolic
@vauecki generalnie masz racje tylko to jest blackpillowa narracja która przegrywa w zderzeniu z życiem. Mam codziennie inny obiad, w domu posprzątane, nie wiem nawet jak się włącza pralkę, seksu mam więcej niż potrzebuje. Życie polega na kompromisach. To jest mój chyba 12 LTR, naprawdę przerobiłem masę kobiet generalnie. One są fucked up by design, poprostu będę dalej zarządzał ta relacja. Napisałem to bo trochę się dałem oszukać ze ona jest inna
@AlienFromWenus mam jakiestam, 50+ doświadczenie z babami. Wszystkie są chu*** mniej lub bardziej (nienawidze braku logiki i emocji, a to w sumie definicja kobiety )ale to nie ważne bo są towarem pierwszej potrzeby. Cały ten post jest self medicationi trochę heads up dla chuopow.
@fiir jak ktoś to jeszcze czyta to zauważyła ze #!$%@?, była dogrywka z rana kłótni , ale teraz chodzi cicho , sprzata łazienkę i udaje ze się nic nie stało. Ja nie spałem dzis minuty, odpaliłem drineczka z rana, zaraz prasuje koszule i ide na miasto.
generalnie masz racje tylko to jest blackpillowa narracja która przegrywa w zderzeniu z życiem.


@fiir: Z doswiadczenia mowie bo tez sporo mialem kontaktów z kobietami i porownuje do przypadków ziomów. Laska jest z Toba tak długo jak jest jej wygodnie i zgadza sie relacja emocji i stabilnosci. Spotykałem sie kiedys z szonem 18letnim gdzie w zyciu nie brałbym jej w schemat czego innego niz jebidło na wszystkie sposoby i moge napisac
@fiir: dlaczego każdy niebieski uważa, że wszystkie kobiety są takie same ale każdy facet jest inny xd

Jeżeli kobiety są jakieś i mają jakieś cechy to dlatego że tak natura chciała a natura ma w doopie wasze chcenie, to nie wina kobiet więc przestańcie narzekać na to jakie są kobiety, tylko zacznijcie w końcu je akceptować takie jakimi są, bo innymi nie będą.
@AlienFromWenus: Dokładnie. Śmieszy mnie ta rozkimna u facetów.
Ale zauważyłem, że to nie jest chyba sprawa płci ale podejścia (doświadczenia) w życiu. Cześć ludzi to racjonalności i zawsze szukają powodu. Także musisz im wybaczyć. Myślisz, że u kobiet też tak jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)