Wpis z mikrobloga

W ogóle coś czuje że to może być naprawdę zajebiscie wyjątkowy sezon. Juz dwa lata temu były podrygi, ale tam zabrakło paliwa (wierze w tej kwestii w kazde słowo Michniewicza o tym jak Mioduski nie przygotował kadry pod granie na dwa fronty). W tym sezonie zgadza się absolutnie wszystko. To po prostu trzeba wykorzystać.

Serio tutaj sky is the limit. Dwa lata temu w półfinalach pucharów grały trzy ekipy które Legia opędzlowała (Slavia, Bodo i Leicester). W zeszlym sezonie Lech był minimalnie od półfinału. W tym sezonie Legia dziabie u siebie głównego faworyta do wygrania całego turnieju.

Polskie drużyny powinny wreszcie uwierzyć że się da. To naprawdę może być zajebiscie historyczny sezon dla polskiej piłki.

Niech tylko Raków się nie wygłupia i zacznie coś grać w ataku i proboje wyjść z 3 miejsca. Ja nie pogardzę ćwierćfinałem Legia - Raków.

Powiedzcie że jestem wariatem, spoko xd ale 7 lat temu robiłem tu odliczanie (na 34 mecze przed) do Legii w Lidze Mistrzów i też niektórzy się mi tu pukali w głowę XD a miałem rację od samego początku.

zapraszam do archiwum które po sobie zostawiłem na tagu #drogadolm

#legia #pilkanozna #ekstraklasa #mecz
  • 7
@peetee: jeśli Legia i Raków trafią na siebie w ćwierćfinale LKE, to możliwy jest taki terminarz:

3 kwietnia - Legia vs Raków w półfinale PP
6 kwietnia - Legia vs Jagiellonia, Raków vs Radomiak, 27. kolejka
11 kwietnia - Legia vs Raków ćwierćfinał LKE
14 kwietnia - Legia vs Raków, 28. kolejka (w Częstochowie)
18 kwietnia - Legia vs Raków rewanż LKE

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz tyrytyty - @peetee: jeśli Legia i Raków trafią na siebie w ćwierćfinale LKE, to możli...
źródło: U8cktkpTURBXy9lOTk0NmQwZmMyNTY5NjEzOGRkMjhiMzNjZjQyZmZmZC5qcGeSlQMaAM0EzM0Cs5MFzQSwzQKj
@peetee: Dwa lata temu to nie #!$%@? kadra, a #!$%@? charakter Michniewicza zrobil robote. Koles juz w kwietniu sie kłócił z wlasnym sztabem i wywalil za "alkohol" najwazniejszego czlonka sztabu, pozniej tylko sie pograzal, na koncu wszyscy mieli go juz dosyc, zreszta jak wszedzie gdzie trenowal.
@peetee: No w Legii się zrobiło normalnie i są efekty. Herra i Zieliński dobrze i spokojnie ogarniają swoją robotę. Za Czesia to ciężko powiedzieć, czy to kwestia transferów. Słyszałem ploty ludzi blisko klubu, że on tak celował mikrocykle, żeby drużyna była na 120% przygotowana na eliminacje ale kosztem reszty sezonu, jak wiedział, że i tak poleci ze stołka, bo już był ze wszystkimi skłócony, a chciał mieć awans do grupy w
@peetee: Chciałbym, żeby tak było. Moim marzeniem jest chociaż jeden Polski klub klasy światowej. Wiem, że to raczej niemożliwe, bo nie może być zajebistego klubu w #!$%@? lidze. W momencie kiedy przyszedłby grać tutaj Messi, to nie jest tak, że cała liga będzie lepsza, tylko Messi będzie grać gorzej, bo liga pociągnie go do swojego poziomu w dół.

Gorąco kibicowałem i kibicuję też Rakowowi ale po tym co Szwarga #!$%@?ł w