Wpis z mikrobloga

Przez 8 lat rządów PiS na nich psioczyłem. Od samego początku gdy na pierwszym posiedzeniu senior Morawiecki jako marszałek przemawiał i mówił że prawo jest ważne ale nie najważniejsze bo od prawa ważniejsze jest dobro narodu. Posłowie PiS i Kukiz na stojąco klaskali bo rozumieli że to oni będą decydować co jest tym dobrem dla narodu czytaj mogą robić wszystko i nie przyjmować się prawem.
Przez te 8 lat byłem pewien że zagłosuje na opozycję, bo nie chcę dłużej patrzeć jak ogranicza się wolność i demokrację.

Potem niestety opozycja czytaj PO się przepoczwarzyła z partii dla wszystkich Polaków w partię ultra lewacką. Skrajną lewicę w której każdy polityk ma zakaz bycia Katolikiem, każdy musi popierać aborcję i szerzyć ideologię LGBT, każdy musi być za zalewem Polski i Europy NIELEGALNYMI migrantami. A obecne, cyniczne ataki PO na legalnych migrantów pracujących w Polsce tylko jeszcze bardziej zniechęcają mnie do tej partii.

Gdyby to było wszystko to prawdopodobnie nie poszedłbym na wybory. Żadna partia nie zasługuje żeby rządzić.

Niestety, żyjemy w trudnych czasach. Trzeba sobie powiedzieć co jest NAJWAŻNIEJSZE. Najważniejsze jest bezpieczeństwo państwa i przygotowanie się do wojny. Zostało nam 5 może 10 lat spokoju. Jedyną partią która jest zdeterminowana do budowy silnej armii jest PiS. Jedyną partią która ma racjonalne podejście do migracji jest PiS. Co będzie z Polską jak się nie przygotujemy? Cała ta banda: Holland, Ochojska, Kurdej-Szatan, torebka Starczewski i inni zrujnują ten kraj. Jak wygra PO to będziemy się ekscytować obyczajówką a kwestie egzystencjalne dla narodu zostaną zaniedbane. Przyjdzie rok 2030, w USA będzie prezydentura nastawiona na konflikt z Chinami. Armia rosyjska się odbuduje. Zrujnowana Ukraina pójdzie drogą Gruzji i Węgier tzn. elity dla świętego spokoju i korzyści staną się pro-rosyjskie. I co wtedy jak Rosja zajmie państwa bałtycka i wybije sobie korytarz z Białorusi do Kaliningradu? Platformiany minister ds. antydyskryminacyjnych wyrazi swój sprzeciw na twiterku?

Niestety, nie chcę ale muszę głosować na PiS ¯_(ツ)_/¯

#polityka #polska #holland #zielonagranica #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pss8888: pis ci tak wmówił
Ja im nie wierze bo to mafia. Afera wizowa, policjant granatnikow, rakiety pod bydgoszcza. Oni maja tylko dobry PR. są nieudolni i niebezpieczni. Oni się tylko kreują na dbających o bezpieczeństwo.
Głosując na nich zaprzepaszczasz szanse na rozwój i obniżasz nasze bezpieczeństwo. Pisiory za kraty
  • Odpowiedz
@NLatifundium: Przecież to Tusk likwidował jednostki wojskowe na wschodzie. To Tusk i spółka teraz zachwycają się filmem, w którym szkaluje się nasze służby na całym świecie. To są zdrajcy, którzy powinni być marginesem społecznym.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NLatifundium afera wizowa to ściema opozycji. Nie ma dowodów że Wawrzyk zarobił choćby jeden miliard złotych. A gdyby zsumować to o co go oskarżają to jego majątek powinien wystarczyć na zakup Orlenu.

Granatnik u komendanta to też nie do końca afera. Ukraińcy narazili życie szefa polskiej policji dając mu uszkodzoną bazukę, zamiast zużytej.

Rakieta pod Bydgoszczą to też nie jest wina PiS bo polskie wojsko nie posiada (jeszcze) zdolności OPL. Jednak
  • Odpowiedz
@pss8888: Gdyby ktoś faktycznie sprzedał te 250 tys wiz to byłby najbogatszym człowiekiem w Polsce. Tylko oni nie mówią, że te wszystkie wizy były sprzedane tylko łączą afere wizową z legalnie wydanymi pozwoleniami sugerując że wszyscy przyjechali za łapówki narażając tych obcokrajowców na szkalowanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NLatifundium

Teraz by się zachowali tak samo jak pisiory albo pewnie lepiej bo bardziej z głową.


ale oni powinni to w jakikolwiek sposób komunikować. A jakie plany ma PO na obronność Polski? Zero konkretów, jedyne jakie pamiętam to zapowiedź likwidacji bariery technicznej na granicy z Białorusią i zapowiedź likwidacji WOT.
  • Odpowiedz
@pss8888: @NLatifundium pis chce co roku sprowadzać do nas ponad 400 tysięcy imigrantów rocznie. z każdego zadupia na ziemi. to na pewno poprawi nasze bezpieczeństwo na ulicach.

I ci ludzie już u nas zostaną więc nie ważne czy przyjechał legalnie czy nielegalnie. Nikt kto zyje w gównokraju nie będzie chciał wyjechać z UE.

Pis zrobi z Polski kraj multikulti szybciej niż statystyczny lewak mógłby pomarzyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@assninja wystarczy przejrzeć moje komentarze z ostatnich 8 lat żeby zobaczyć jak krytycznie wypowiadałem się na temat działań PiS w zakresie niszczenia TVP i innych mediów, sądów, policji, TK, służby cywilnej, wydatków socjalnych, wykorzystywania Kościoła, odczłowieczania opozycji itd.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hansschrodinger

pis chce co roku sprowadzać do nas ponad 400 tysięcy imigrantów rocznie. z każdego zadupia na ziemi. to na pewno poprawi nasze bezpieczeństwo na ulicach.


Polska MUSI ściągać pracowników jeśli ma się rozwijać gospodarczo a Polacy mają się bogacić. Inaczej się nie da. No chyba że zobowiążesz się do spłodzenia i utrzymania 4 gówniaków i wszyscy inni Polacy również się do tego zobowiążą.
  • Odpowiedz
@pss8888: tak PiS i 300 tysięczna armia Kaczyńskiego nas uratuje XD Wszystko będzie fajnie na papierku, a jak przyjdzie co do czego - jak u ruskich, korupcja, kolesiostwo, fałszowanie raportów żeby mości rządzący się nie złościł
  • Odpowiedz
@pss8888: tak tak, przeszkadzają ci uga buga nielegalni imigranci chyba że dadzą łapówkę pisowi to wtedy jest to rozwijanie gospodarcze Polski xD

odstaw tvpis i zastanów się jak bardzo pis zrujnował Polskę. Tego 10 pokoleń nie odpracuje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@assninja ja to widzę tak że wam podobają się bandyci i przestępcy na granicy którzy po wdarciu się do Europy będą siedzieć na socjalu do śmierci a przeszkadzają wam uczciwi pracownicy na kilkumiesięcznej wizie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@assninja reprezentujesz uspołecznione myślenie lewicowe więc odnoszę się do WASZYCH argumentów.

Zagadka myślowa. Jesteś biednym muzułmaninem z końca świata. Płacisz PiS-owi 40 000 euro (184 000 zł) żeby dostać kilkumiesięczną wizę w Polsce, dzięki której będziesz mógł wegetować za 1500 zł miesięcznie jako kierowca ubera. Bardzo logiczne nie?
  • Odpowiedz
Jedyną partią która jest zdeterminowana do budowy silnej armii jest PiS.


@pss8888: Niezłe #!$%@?,. za pisowców Macierewicz nam #!$%@?ł kontrwywiad, za pisowców kazano żołnierzom salutować takiemu Misiewiczowi, które potem w pierdlu siedział. Nagle na kredyt kupujemy 500 HIMARSów, gdzie ponad 10x większe USA ma ich około 360... Jak to z pisem, drogi show a gówno z tego będzie.

Postaraj się bardziej, Matecki.
  • Odpowiedz