Wpis z mikrobloga

@Konkretnyknur: Ja z nim zerwałem kontakty, ale mama jest ze starszego pokolenia, woli nie wynosić brudów i trwać w toksycznym związku. Mam 26 lat, a ten zjeb rujnuje mi psychikę całe życie, nawet gdy zerwałem z nim kontakt.
@Wookie2020: to zrób to dla mamy, niewiem czy mieszkacie razem pod jednym dachem .szkoda matki powiem tyle i młodszego rodzeństwa jak masz powinieneś cis z tym zrobić jesteś już duzy chłopczyk i nie patrz na mamę bo to jest syndrom sztokholmski
@Konkretnyknur: Mieszkam i utrzymuje się sam, rodzeństwa młodego nie mam. Mówiłem mamie, żeby odeszła ale ona nie chce. Co jeszcze mam zrobić?

Nie żebym oczekiwał jakiś rad, tak jak w tagu, tylko się żale bo sytuacja jest patologiczna.
@Wookie2020: poszukaj sobie co zrobić z agresywnym pijakiem jest dużo opcji ale to ty musisz się za to wziasc bo mama pewnie jest psychicznie wykończona tym całym syfem zastraszona i nie miej współczucia dla ojca on jest chory mózg od gorzały. Zabierz się za to a będziesz miał spokój swój i może stary kiedyś ci podziękuje za to