Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pomóżcie, bo nie mam już sił na pożal się Boże programistów w Polsce. Od ponad roku próbuję uzyskać bota, który wyszukuje na stronie internetowej informacje, kopiuje je i wkleja na innej. Do tej pory miałem dwóch informatyków:

- pierwszy zrobił nawet fajnego prostego bota w postaci programu .exe i dobrze działającego dopóki struktura źródłowej strony nie zmieniła się, gdy go poinformowałem o tym = zero odzewu, jakby zapadł się pod ziemię, choć deklarował pomoc przy aktualizacjach w przyszłości.
- drugi zrobił bardziej skomplikowanego bota, opartego na chmurze, wkurza mnie, bo co chwila się coś krzaczy i trzeba instalować tysiące rzeczy żeby coś działało itd.

I nie chodzi o "instrukcje były niejasne" tylko to jest zazwyczaj kwestia techniczna, a nie to, że czegoś niedopowiedziałem ze swojej strony jak bot ma wyglądać lub działać.

Obydwu informatyków pochodzi z useme, ale domyślam się, że tam po prostu (jak na OLX - dobrzy i źli ludzie) siedzą profesjonaliści i amatorzy. Zatem mam pytanie do Was, którzy korzystają z usług informatycznych - gdzie Wy znajdujecie firmy lub programistów żeby Wam coś zrobili?
Jak wpiszę usługi informatyczne w google np. w Warszawie i wyskoczy mi masa firm nawet bez opinii Google, to skąd mam wiedzieć którą wybrać? Czym się kierujecie przy wyborze? Może ktoś zna jakąś sprawdzoną firmę informatyczną specjalizującą się w pisaniu botów? Bo mam już dosyć samodzielnych informatyków od których ciężko potem coś wyegzekwować.

Naprawdę potrzebuję prostego bota, a mam wrażenie, że informatycy w tym kraju to są Janusze i amatorzy, których przerasta napisanie prostego programu...

#informatyka #pc #oprogramowanie #it #bot #www #stronywww #python #java



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz