Wpis z mikrobloga

W momencie jak zobaczyłem ikonkę UKR u fajnopolaków od szprycy, maseczek i LPG, to wiedziałem jak to się skończy. Ten sam scenariusz jak z covidkiem i panika wykopków (nie wszystkich). Najpierw nas wirus zmienicie z planszy, później Putin już czeka pod Warszawą XD. Teraz pora na climate change. Musicie się przestać myć codziennie, nie jeść mięsa i jeździć tylko na rowerze, bo będziecie mieli armagedon pogodowy a tsunami już nadciąga i zaleje pół Polski. Ehh wy pelikany, łykacie wszystko co wam lewactwo podaje.
#ukraina #bekazlewactwa #fajnopolacy
  • 22
@America: Ja sam jestem w połowie Ukraińcem (moja mama jest z Tarnopola) ale jak w zeszłym roku pisałem, że Zełenski robiąc czystki będzie po prostu wymieniał rusko-ukrainskich oligarchów na swoich, to byłem onucą xD Ukraińcy już od dłuższego czasu jadą ten rząd, bo wreszcie miał być nowy początek, zero tolerancji dla łapówek, Ukraina miała stanąć z kolan (hehe) a okazało się, że złodziejstwo, łapówki, rozkradanie sprzętu itd ma się nadal świetnie.
W momencie jak zobaczyłem ikonkę UKR u fajnopolaków od szprycy, maseczek i LPG, to wiedziałem jak to się skończy. Ten sam scenariusz jak z covidkiem i panika wykopków


@America: no i od razu wiadomo z jakim dzbanem się rozmawia, gdyby tylko wszyscy się tak szybko oznaczali jak kolega to wykop byłby piękniejszym miejscem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najpierw nas wirus zmienicie z planszy, później Putin już czeka pod Warszawą XD


@America: Przecież miesiąc od rozpoczęcia inwazji głownym tematem było to, że rosyjska armia to patałachy i nawet cyganie ukradli im czołg, Ukraińcy zaraz będą pod Moskwą, a Putin ma raka i już zaraz zostanie zrobiony zamach stanu ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@el_dreso: Ja może nie że nienawidzę tego kraju, nawet im kibicuje w tej wojnie, ale samych Ukraińców nigdy specjalnie nie lubiłem, jeździłem tam wiele razy (za dzieciaka do rodziny) + w 2012 roku zjechałem cała Ukrainę wzdłuż i wszerz, uwierz mi że kilka nocek w Ukraińskich hostelach potrafi wyleczyć z resztek sympatii do tych ludzi, nawet Hindusi trzymają większy fason niż Ukraincy w hostelach, ile ja tam solówek stoczyłem z pół
@JohnnyPomielony: w raporcie o stanie świata kilka dni temu jeden z ekspertów powiedział mniej więcej to co Ty, czyli, że Żeleński ustawia swoich oligarchów na stołki. Zwłaszcza, że sam przez oligarchę na stołek został wsadzony. Ciśnięcie o zboże to ponoć też kwestia tego, że oligarchia ukraińska jest mocno w tym biznesie.