Wpis z mikrobloga

@PP_redux koleś z mojej wsi wyrwał w technikum do którego chodziłem nauczycielkę niemieckego, która przyszła tam niedługo po studiach więc różnica wieku nie była duża. Obecnie są po ślubie i mają dzieciaki.
  • Odpowiedz
@PP_redux: ja miałem tego typu relacje z nauczycielką hiszpańskiego. Od angielskiego była bardziej powalona akcja i pod koniec ostatniego semestru ani razu nie byłem na lekcji bo było strasznie niezręcznie i większość klasy coś podejrzewała (a kilku znajomych o tym wiedziało). Jak ktoś chce się w coś takiego bawić to tylko po skończeniu szkoły/na koniec bo chyba zawsze wynikają jakieś afery
Koniec końców jedna rozstała się z narzeczonym, a druga chyba
  • Odpowiedz
@PP_redux: akcja działa się przez 1.5 roku. Z pierwszą był tylko flirt, nic więcej. Ostatnio koleżanka podesłała mi zdjęcie tej pierwszej (bo jest wtajemniczona i zna całą historię) i powiem, że słabo się zestarzała. Każdy ją mylił z uczennicą bo tak młodo wyglądała, a teraz byłem w szoku jak ją zobaczyłem

Nie wiem co wypok ma do tego, nie wszyscy tu przegrywią. Z dwiema babami, to żyłem pół roku temu pod
  • Odpowiedz
powiem, że słabo się zestarzała


@Bitszkopt: Ech, writing's on the WALL.

dwie laski z innych krajów z innych kultur


Jakich, jeśli można wiedzieć?

Nie wiem co wypok ma do tego, nie wszyscy tu przegrywią


Niby tak, ale jednak jest pewien stereotyp, ja na święty tag przegryw wróciłem wczoraj po wielu miesiącach xD.
  • Odpowiedz
Jakich, jeśli można wiedzieć?


@PP_redux: szwedka i koreanka. Było fajnie na początku ale laski zaczęły się między sobą kłócić, różnice w nawykach, uczuciach i miałem po miesiącu ich dość i już nigdy na takie coś się nie piszę bo fajnie wygląda tylko w teorii i na filmach. A teraz jestem w szczęśliwym związku i żyje mi się o wiele lepiej.
  • Odpowiedz