Wpis z mikrobloga

a byłeś w ogóle już w tym banku? ja żeby dostać zgodę i uruchomiony kredyt po wstępnej analizie, dostałem listę warunków co muszę spełnić aby kredyt był uruchomiony, zaświadczenie z zusu o nie zaleganiu, zaświadczenie z US o nie zaleganiu i tego typu rzeczy, więc całość trochę trwała, dopiero jak to wszystko miałem załatwione i byłem umówiony w banku to jakieś 20-30 minut zajęło babce sprawdzanie wszystkiego i przyklepanie tematu.
@WielkiPowrut88: władnie wróciłem z podpisania takiej umowy w Millennium. Zeszło mi się prawie godzinę, bo musiałem jescze otworzyć u nich rachunek z kartą (wymagane do zmniejszenia marży o 0,5%). Poza tym babeczka dużo oczywistych tematów bardzo szczegółowo tłumaczyła- z grzeczności cierpliwie słuchałem.
@WielkiPowrut88 no to musisz mieć papier od notariusza, i z nim do banku, ale wczensiej umowę musisz mieć podpisana. Taka kolejność jest dobra , że nie wyskoczą żadne problemy, dwa jak podpiszesz umowę dostaniesz papier, która dasz Notariuszowi.
Tak było u mnie : umowa o kresyt z papierem pod hipotekę - notariusz - dyspozycja uruchomienia kredytu jak miałem akt
@WielkiPowrut88: do 45 minut jeśli tylko umowa. Notariusza nie ogarniesz w ten sam dzień, bo on też potrzebuje czasu na przygotowanie, umowę kredytową do wglądu itd. Może byś ogarnął jeśli w banku byłbyś rano, a notariusz późnym popołudniem