Wpis z mikrobloga

czy da się znaleźć faceta który będzie autentycznie kochał kobiete a nie będzie chciał tylko zalać?


@mirko_anonim: Jest ich sporo, ale kobiety nie będą w stanie z kimś takim wytrzymać na dłuższą metę, bo wbrew temu, co gadają, wolą gonić króliczka niż go złapać. Niestety, większość tych, za którymi ganiają, chcą, jak to ująłeś / ujęłaś, tylko zalać. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ze swojego doświadczenia napisze, że nie da się, jeśli nie jesteś w mniemaniu facetów Julką min 8/10, która lansuje się na Instagramie i świeci gołą dupą i cyckami na Tik Toku. Tylko takie laski są w marzeniach facetów... Wiem, bo byłam wiele lat z tzw 'spokojnym' facetem spod tagu #przegryw. Szkoda być dobrą dziewczyną, bo jak jesteś przeciętna i spokojna to nawet incelek uzna, że nie zasługujesz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP):

Nie, nie da się. Zawsze coś Wam się w główce ubzdura, że facet będzie chciał Was przelecieć nawet jak nie będzie chciał. Pozdrawia 30+ singiel.


chłopie, przecież to jest główny motor napędowy różowych. Jak różowa traci atencję, nie oglądają się za nią, nie chcą jej ruchać to ona więdnie.
Baby mają nawalone w głowie, chcą zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli być pożądaną, a jednocześnie nie traktowaną jako
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Anonim (nie OP): Ze swojego doświadczenia napisze, że nie da się, jeśli nie jesteś w mniemaniu facetów Julką min 8/10, która lansuje się na Instagramie i świeci gołą dupą i cyckami na Tik Toku. Tylko takie laski są w marzeniach facetów... Wiem, bo byłam wiele lat z tzw 'spokojnym' facetem spod tagu #przegryw. Szkoda być dobrą dziewczyną, bo jak jesteś przeciętna i spokojna to nawet incelek uzna, że nie
  • Odpowiedz