Wpis z mikrobloga

Czy pierwsze dni grudnia tj 3-10 grudnia ewentualnie 10-17.12 to zbyt wcześnie na narty w Szwajcarii/Francji/Austrii czy już powinno być git? Niestety jest to jedyny termin na który mogę się załapać i chciałbym wybrać coś "lepszego"
Na jakich stronach szukacie noclegów z karnetami w cenie? Wakacyjnipiraci? czy jest coś jeszcze dobrego pod to?

#snowboard #zima #narciarstwo #narty
  • 7
  • Odpowiedz
@MrBeast: Ja od kilku lat jeżdżę ze SnowShow 8/12 grudnia. Byłem w ValThorens, Risoul/Vars, Vaujany i teraz znów ValThorens. Zawsze się pogoda udała. Nawet FreeRide wpadł.

Nie wszystkie trasy będą otwarte ale zero kolejek do wyciągów więc idzie się najeździć.
  • Odpowiedz
@MrBeast: No to zależy gdzie uderzysz. Solden, Zermatt na pewno będą chodzić ze świetnymi warunkami. Verbier albo Schladming pewnie będą kręcić, ale z gorszą pokrywą. Popatrz sobie na Bergfexie daty otwarcia poszczególnych ośrodków - jak tam będzie info ze otwarte, to dotrzymają słowa.
Zreszta to zależy od danego roku mocno. 3 lata temu byłem w Davos na poczatku grudnia i śniegu było tyle ze wyjechać spod kwatery się nie dało, a
  • Odpowiedz
@MrBeast: na początku grudnia to wszystkie duże ośrodki będą otwarte, ale może być różnie ze śniegiem. w tamtym roku było licho, bardzo licho. możesz mieć śnieg, ale w ciągu dnia 10 stopni i nie kupa na stoku. zima się bardzo przesunęła, jak sobie zobaczysz cene karnetu dolomitisuperski to top season jest do końca marca, a grudzień i styczeń low - w tamtym roku dużo ośrodków jeszcze do połowy kwietnia kręciło. taki
  • Odpowiedz