Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korzystaliście kiedyś z perfumowanych żeli pod prysznic?
Mam na myśli, takich topowych perfum, które praktycznie każdy zna, dla przykładu dam; paco rabane one milion.
W necie widzę, że za 150ml można kupić w okolicy 160 zł ~
Z tego co wiem, sama perfuma za 200mln chodzi za ponad 400 zł

1.Te żele to są jakimiś podróbkami, nie są wytwarzane przez firme, która robi perfumy?
2.To w ogóle ma zapach tych perfum, czy tylko przypomina/imituje ich zapach, przez co jest bardzo podobny, albo mniej?
3.Jak bardzo jest to intensywne, czuć to tak samo mocno jak perfume i tak samo długo?

#perfumy #perfum



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Korzystaliście kiedyś z perfumowanych żeli po...

źródło: paco-rabanne-1-million-zel-pod-prysznic-dla-mezczyzn-600-ml-40271

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: mam Toy Boya, chwilę pachnie, ni c---a bym za to nie dał 160zl tak jak piszesz.
Bardzo szybko się ta tubka zużywa.
Jeżeli kupujesz jakiś zestaw upominkowy i dostaniesz taki żel w zestawie, to spoko.
Ale jeśli dobrowolnie sobie to kupisz za taki hajs toś jeleń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie, nie porównuj tego ze standardowym flakonem, to ci perfum nie zastąpi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
1. To oryginalne produkty od producentów perfum, tak samo jak dezodoranty, balsamy po goleniu czy inne kosmetyki.
2. Tu wygląda to różnie, niektóre bardzo dobrze oddają zapach perfum, inne są tylko trochę podobne.
3. Taki żel nie zastąpi perfum, to ma być tylko co najwyżej ich uzupełnienie – po godzinie albo nawet i krócej nie będzie po nich śladu.
Cenowo w ogóle się nie opłacają, ale jak kupię je
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Dlatego to jest tańsze od perfum bo to koło perfum nie stało, ma taką trwałość jak inne żele pod prysznic, czyli 30 min po prysznicu już nic nie czujesz. Normalnie to ten sam producent wytwarza, jak jest w tej samej cenie zestaw z żelem co bez to fajnie wziąć, ale nigdy bym samego specjalnie nie kupował, bez sensu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nigdy nie zrozumiem fascynacji tymi żelami. Zawyżone cenowo g---o, w dodatku z c------m składem... 'Parfum' na trzecim miejscu w składzie, a po wytarciu ręcznikiem już nic nie czuć. Każdy inny żel podczas kąpieli pachnie tak samo intensywnie, wystarczy dobrać sobie jakiś ciekawy zapaszek.
Za 100 ml żelu Pako Rabana płacisz ~95 zł, za żel 'Ziaja Mięta Herbaciana' w SSmanie zapłacisz ~9zł/500ml, co w przeliczeniu na 100 ml wychodzi 1,8
  • Odpowiedz
Mam wszystkie trzy. Figa i pitaja skręcają w damską stronę, szczególnie pitaja, ale nie widzę problemu żeby chłop nie mógł z nich korzystać ( ͡ ͜ʖ ͡). Mięta TOP, bo przy myciu daje super orzeźwienie ala mentol (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Masveri top jak c--j. Super konsystencja, zapachy mega, nie wysuszaja bo sa z jakimis olejkami no i zdarza sie ze skora potrafi zapachniec jeszcze na drugi dzien
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): em

Figa i pitaja skręcają w damską stronę,

@torebka_lipton @pan_pe nie chce wam nic mówić, ale szybko sprawdziłem gdzie nie gdzie dokładnie co to jest xdd
Tej herbacianknki od ziaji to dziewczyny wystawiają recenzje i opisują swoje '' doznania '' podczas jej użytkowania XD
Może dlatego, te inne formy przypominają damskie zapachy? bo to głównie jest dla kobiet? nigdzie nie znalazłem informacji, że to jest striktre dla mezczyzn, w szczegolnosci, ze
  • Odpowiedz
Perfuma ???? żele/balsamy są normalnie wypuszczane przez firmy, często w okolicach świąt można je kupić właśnie w takich zestawach lub są dorzucane w gratisie. Balsamy/kremy do rak pachną dość intensywnie ale nie polecam bo przy wrażliwej skórze podrażniają. Żele przez chwilę pachną ale one mają bardziej „podbijać” perfumy niż same dawać zapach.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no, no, nigdzie nie jest napisane że jest dla mężczyzn, więc faceci o słabej psychice lepiej żeby nie używali, bo po jednej kąpieli wylądują na paradzie równości ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
nie wiem co to za pieprzenie że będziesz się dziwnie czuł w zapachu konkretnego żelu, skoro trwałość czegoś takiego jest do wyjścia z wanny/spod prysznica...
  • Odpowiedz
Mi chyba by świadomość tego faktu, by nie pozwalał używać. To jak z ubieraniem spódniczki. Niby mężczyzna, też może, ale to troche dziwne.

Może fajny zapach, ale dziwnie bym sie w nim czuł.


@mirko_anonim: xdddd przychodzisz na tag po poradę i jeszcze wyzywasz ludzi aluzjami o noszeniu spódniczek XD won brudasie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): xd

no, no, nigdzie nie jest napisane że jest dla mężczyzn, więc faceci o słabej psychice lepiej żeby nie używali, bo po jednej kąpieli wylądują na paradzie równości ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Tu nie chodzi o to. Jeśli, nie widzisz w tym różnicy to czemu sie nie perfumujesz
  • Odpowiedz