Wpis z mikrobloga

Trochę dziwi mnie to litowanie się nad Kingą, że dziewczyna się wkręciła. Przecież to jest klasyczny przykład myślenia wyłącznie gadzim mózgiem.
Aptekarz ma ją w dupie, chodzi z obrażoną miną, tańczyć mu się nie chce i najchętniej by się jak najszybciej z tego wesela zawinął.

Co robi Kinga? Lata jak kot z pęcherzem i wszystkim opowiada, że świetnie zostali dobrani. Co daje jej podstawy do takiego myślenia? Jak mówił Tadeusz Sznuk: „Nie wiem, choć się domyślam” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kilkukrotnie w swoich wypowiedziach podkreśliła, że jest zadowolona, bo dostała „wysokiego bruneta”. Ciekawe czy jej podniecenie byłoby równie wysokie gdyby dostała Mareczka, albo Krzysia.

Co do Aptekarza - partnerka mogła mu się nie spodobać, miał do tego pełne prawo ALE
powinien wykrzesać z siebie resztki empatii i użyć kilku szarych komórek do połączenia kropek, że materiał idzie do TV i może warto tę opinię zachować dla siebie (albo podzielić się nią poza kamerami).

Da się zauważyć, że typ nie ma jaj i własnego zdania, podobnie jak Bulioner z poprzedniej edycji. Najbardziej rozwaliła mnie scena jak na pytanie kumpla jak mu się podoba żona odbijał cały czas „A ty jak myślisz?”. Zresztą sam fakt, że na świadka wziął osobę, z którą kilka lat nie miał kontaktu też wiele mówi.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 6
@hiszpanskizdobywca: To aż biło po oczach, że z typem się nie widział dobre kilka lat. Wszystko było takie sztuczne, bez tej takiej swobody (nawet i przed kamerami) pomiędzy dwoma dobrymi ziomkami. Jeszcze jak go podpuszczał przy stole, żeby do żonki przyszedł i jakoś go tam pod #!$%@? brał. Podpierdołki takie. Ale to też świadczy o tym jak typ musi być mocno wyalienowany, skoro nie ma żadnych "bieżących", aktualnych znajomości, tylko musiał
na kilku scenach był jakiś sfochowany ale na wielu innych się razem śmieją, tańczą i całują


@elena-mary Całują? Jakby facet tak złapał kobietę i pocałował znienacka to pewnie Facebookowe fora byłyby zalane komentarzami o molestowaniu seksualnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trudno było nie zauważyć tej skwaszonej miny po pocałunku. Tylko czekaliśmy z różową aż wytrze usta w rękaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tańczył z
@hiszpanskizdobywca Patrząc na zapowiedź następnego odcinka to jej tekst przypomniał mi bardzo Igę... I jakoś tak mam wrażenie, że możemy mieć powtórkę z rozrywki. Oczywiście nie bronię tu aptekarza, bo sama zastanawiam się po co zgłosił się do takiego programu, skoro na weselu był jakiś wystraszony i najchętniej by uciekł stamtąd, sprawiał wrażenie jakby go to wszystko przerosło i odnoszę wrażenie, że to co mówił o poprzednich związkach to nie była wina