Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja różowa jest dziwna. Jesteśmy razem dwa lata i wszystko układało się super. Byliśmy razem na wakacjach i trochę czasu po nich wyszło, że jest w ciąży. Faktycznie trochę mnie tam poniosło. Ciąża jest wczesna. Ja się ucieszyłem... Mam 32 lata a ona 29. Tylko, że ona oznajmiła mi że dziecka nie chce bo jej nie stać... Jej nie stać. Ja mam mieszkanie, dobre zarobki a u niej jest faktycznie gorzej. Zarabia takie 4 do 5 tysięcy ale na L4 dostawałaby mniej. Ja się tym nie przejmowałem bo przecież mam mieszkanie i pieniądze. Ona mówi, że nie będzie sprowadzać dzieci na świat bo nie jest w stanie nic dać temu dziecku i nie chce ryzykować bezdomności czy domu samotnej matki gdyby coś nie wyszło. Załamałem się jak to usłyszałem.
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 108
@wuwuzela1: ale to jest nasza propozycja a nie jej. Ona tak nie powiedziała a my tylko sugerujemy co można zrobić żeby ona poczuła się bezpieczniej. Łatwo oceniać ale jak ona wpadła w panikę to nie będzie myśleć racjonalnie. Nie wiadomo co przeżyła do tej pory i jaki jest op.
ale to jest nasza propozycja a nie jej. Ona tak nie powiedziała a my tylko sugerujemy co można zrobić żeby ona poczuła się bezpieczniej. Łatwo oceniać ale jak ona wpadła w panikę to nie będzie myśleć racjonalnie. Nie wiadomo co przeżyła do tej pory i jaki jest op.


@darknightttt: o curwa xD

Equity Harvest jak uiiii
Znam kilka samotnych matek. Realia są przykre i mimo narracji wykopu jak to kobieta może oskubac faceta to skarpetek. No cóż, one mają przewalone. Jestem pewna że żaden facet by się nie chciał zamienić. Nie dziwię się różowej, ona ma teraz niepewna sytuację, a Ty mówisz "moje pieniadze" czyli pomagasz póki masz ochotę, jak Tobie się odwidzi to ona zostaję samotna matka, na jej głowę spada skąd mieć kasę i jeszcze zajmowanie
@mirko_anonim: nagraj rozmowę o usunięciu ciąży, tak na zapas jakby jednak donosiła a później powiedziała, że #!$%@? z tobą i masz płacić alimenty, zapisz na kilku dyskach internetowych
Anonim (nie OP): Byłam kilka miesięcy temu w identycznej sytuacji, tylko związek 8+ , mieszkanie razem 6+, antykoncepcja zawiodła (najwidoczniej w wieku 36 lat można zajść w ciążę tak samo łatwo jak w wieku 18 lat - to tak a propos wykopowych specjalistow od płodności). Związek nie z żadnym chadem tylko łysiejącym wykopkiem, nie wziął na siebie odpowiedzialności założenia rodziny a ja nie chciałam skończyć jako samotna matka jakby nam nie