Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zaraziliście się kiedyś jakąś chorobą przez seks oralny ( lodzika bez gumki ) od divy?

Niekoniecznie mowa o jakiś poważnych chorobach, nieuczalnych - czytałem, że są też takie, które samoistnie przechodzą bez brania leków na nie, w krótkim okresie czasu.

Ja mam w sobie taką barierę trochę xdd tym droższym divom daje bez gumy polizac, ale tym tańszym już nie, troche uprzedzony jestem, że te tańsze mają przez atrakcyjniejszą cene więcej klientów i wiecej ludzi sobie na to pozwolic, w szczegolnosci ci bardziej ubodzy, chłopy stare i obrzydliwe.

Jak to jest z waszym doświadczeniem i jak to u was wyglada? zachorowaliście kiedyś? tym tańszym też dajecie lizać bez? mieliście z tego jakieś konsekwencje?

#divy #divyzwykopem #prostytucja #fbg #fwg



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zaraziliście się kiedyś jakąś chorobą przez s...

źródło: 61JxXy-uiwL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Jakos etos #!$%@? nie jest mnie w stanie porwac xd


@Wszystko_albo_nic: dopisze, bo wykop cenzuruje: wszelkiej maści dupodajne osoby, ktore to robia za kase nie maja żadbego etosu, bo to jest dno hierarchii społecznej i moralnej. To jakby ktos sie doszukiwał etosu pracy u złodziei i oszustow.
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: chyba nie jestem ale faktycznie, muszę przyznać że w oczach moich i widlu innych ludzi prostytutki prezentują wyższy poziom od księży, kato-pedo i innych konserwatystów. Witaj na czarnej kiepie, trzymaj się z dala od dzieci
  • Odpowiedz