Wpis z mikrobloga

Siema ludziska! Jak kiedyś zapowiedziałem biorę się za mod do BloodLine - ukryte zuo - wykop edyszyn. Mod mały nie jest, gdyż przerabia fabułę całej gry zostawiając WSZYSTKIE oryginalne lokacje. Podłożona zostanie nowa ścieżka dźwiękowa, nagrywane będą nowe dialogi. W skrócie - pod nóż idzie cała fabuła i wszystko co z nią związane.

Z tej okazji, jako że mod dość duży jest potrzebowałbym kilku testerów. Wasza praca polegałaby na tym, że załatwiacie sobie grę (albo ja wam ją w paczkach po przesyłam na pocztę) i będziecie dostawać kolejne etapy, które musielibyście sprawdzać pod względem zgodności napisów z dialogami, czy nie za długo, nie za krótko, błędy, literówki itp itd. Praca idzie jak idzie, bo do przerobienia jest prawie 40 lokacji (znaczy fabuły i dialogów w nich) i aktualizacje byłyby raz na kilka dni. O pracach, gdyby kogoś to zainteresowało będę informował pod tagiem: #bloodline. Mod po zakończeniu prac zostanie udostępniony za darmo co podkreśli znalezisko z płomykiem i 3000 wykopami :D Na wszelkie pytania odpowiem wieczorem.
  • 1