Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej Mirki, jaki nowy samochód do około 80k, dla babki głównie do miasta, ale żeby w trasie też było miło a samochód przy 140/150 k/h się nie rozlatywał?
W tej kwocie rozumiem, że segment A i B to jedyne opcje, a 100KM to max jeśli chodzi o moc. Do tego dodatki multimedialne, kamera cofania itp i można jechać. Miło o w miarę przywoite wyciszenie, ale rozumiem też że silniki 3-cylindrowe raczej i tak będą głośne.

Kia Rio (wycofywana ze sprzedaży),rzężąca Kia Picanto? Hyundai i10, mało dostępne i20, a może Bayon z brzydkim tyłem jak brat Multipli? Myślę o Koreańczykach - tanio w segmentach, dobre wyposażenie.
Coś innego?

Nie chcę używanego, chyba, że od dealera. Ceny ogólnie takie, że ciutek się dołoży i można mieć nówkę sztukę z gwarancjami (jako takimi).

#motoryzacja #samochody #samochod #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
@mirko_anonim: Nie ma co powtarzać głupot, że takie albo inne auta są złe… ale mi przez tydzień jazdy wynalazkiem i potem przesiadka do starego auta wybiła taki ponysł z głowy. Do miasta jeszcze ok, natomiast jazda po trasie to katorga.

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/renault-megane-renault-megane-1-3-automat-ID6FC0JP.html takie coś albo jakaś Astra w tych pieniądzach będzie lepszym wyborem, niż szukanie po bieda markach najtańszych modeli
@mirko_anonim: Peżo 208 z bieda wyposażeniem 80k z salonu, 92k Allure. W Allure mam kamere cofania, czujniki, carplay, klime i inne pierdoły.

Zrobiłem tym autem na razie 7k km, średnia z całego dystansu to 4,2l ON - silnik 1.5 102KM.

W razie pytań pisz ;)