Wpis z mikrobloga

tymczasem proukraiński @JPRW piszący post za postem od godziny( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BezzZnaczenia: Tobie mama zabiera komputer jak za długo siedzisz i zazdrościsz jak ktoś ma swój własny?
a ty co tu robisz?


@zimowyporanek: Wyobraź sobie, że istnieje coś takiego jak urlop.

I zanim powiesz, że może oni też są na urlopie - ta, już lecę uwierzyć w to, że kilku fajnokremlaków się zmówiło do wzięcia urlopu w pracy by całe dnie postować antyukraińskie posty na wykopie. XD
a ty jesteś ten normalny czy nienormalny?


@drivent: Zależy dla kogo, dla trolla czy zwykłego użytkownika. Fajnokremlacy pewnie powiedzą, że nienormalny bo nie wrzucam antyukraińskich postów godzinami dziennie i nie nawołuję do zatrzymania wsparcia dla Ukrainy.
Super, że masz komputer. Cieszymy się( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że służbowy.


@Aquamen: A wam nawet narzędzi pracy nie dają? Dobrze, że chociaż pleśń na ścianach i stęchłe kartofle na obiad macie przydziałowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To kolega wyżej sugeruje, że takie osoby jak ty są opłacane za swoje wpisy. Czy to prawda? Nie wiem choć się domyślam.


@BezzZnaczenia: Ja to już dawno potwierdziłem. Ale mi akurat płaci Mosad. Kasa lepsza, ale i wymagania rosną, więc trzeba jechać na pełen etat a nie jakieś pisanko z doskoku.
@nostalgiwolf:

gdzie większość normalnych ludzi jest w pracy i nie ma czasu siedzieć na wykopie?


Moze zniszcze twoj swiatopoglad ale istnieja rozne rodzaje pracy i wyobraź sobie że ludzie w niektórych zawodach też mogą przeglądać wykop.