Wpis z mikrobloga

Jestem miłośnikiem ostrego jedzenia, ostatnio zakupiłem w makro Caroline Reaper, spozylem połowę, nastąpiło pieczenie, ale nagle jakby coś zresetowalo. Nie czuję już ostrości innych sosow, oraz niej samej. Wystąpił jakiś błąd, czy spozylem słabsza jednostkę? Zaznaczam, że bóle zoladka były mocne, więc organizm to odczuł, ale buzia nie tak jak się spodziewałem.
#gotujzwykopem #gotowanie
Sh3rI0ck - Jestem miłośnikiem ostrego jedzenia, ostatnio zakupiłem w makro Caroline R...

źródło: temp_file8951321290292428862

Pobierz
  • 13
@Hissis W makro można różnych specyfików znaleźć, krokodyla, dzika, jagnię, jelenia, dobre burgery, angusa, ale też trzeba trafić na dobre zaopatrzenie, bo w moich regionach często nie ma 50% z tych rzeczy, a jest to centrum.
@Sh3rI0ck: no ja to pójdę zapytam chyba, czy by nie dali radę w ogóle dla mnie sprowadzić i sprzedać całego krokodyla, żywego albo martwego, bez znaczenia, a ja bym sobie poprocjował na spokojnie w domu już
z fartem
@Sh3rI0ck: wiem, pytałem serio, jedynie trochę podkoloryzowałem z tym, że całego krokodyla będę chciał nabyć, to przyznam się, że nie jest prawda, ja nie potrzebuję całego krokodyla, z pół kilograma mięsa na spróbowanie sobie wezmę i mi wystarczy, kiedyś jadłem kangura i to spoko całkiem było
z fartem