Wpis z mikrobloga

@awres: @extraordinary_seaman A wy jesteście tymi oświeconymi którzy wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiecie skąd w ogóle pochodzi idea "You'll own nothing and be happy"? Z eseju XD jednego z wielu które są publikowane co roku na WEF i takiego co ma prowokować dyskusje. No ale u młotków zamiast tego prowokuje konkluzje i koniec dyskusji, olaboga trzeba sie bronic widłami i pochodnią xD

@Parotia Taki stan uzyskujesz
No ale u młotków zamiast tego prowokuje konkluzje i koniec dyskusji


@SirSherwood: Kolega uważa że ludzie są altruistami? A co do WEF to promują GOZ. Patrząc na ich ekologiczne spędy ekojetami. Interesuje ich maksymalizacja władzy i zysków. Naiwniacy będą wierzyć w misję ochrony środowiska. Namawiani przez przygotowanych aktywistów klimatycznych. To jest bardzo zyskowny model biznesowy. Na koniec będziesz najmować produkty dopuszczonych do rynku korporacji dzięki ESG.

Komuchy upadły bo nie potrafiły
awres - >No ale u młotków zamiast tego prowokuje konkluzje i koniec dyskusji

@SirShe...
@awres:

Kolega uważa że ludzie są altruistami? [...] Interesuje ich maksymalizacja władzy i zysków.


Nie? Gdzie tak napisałem? Wiem że ich interesują zyski, bo jestem kapitalistą i mnie też interesują zyski. Oni mówią mi swoją oferte i ja lubie ich oferte bo oboje wychodzimy na plusie.

Wiesz napisałeś tyle rzeczy, tyle linków, ale jaką mam mieć z tego konkluzje? Mam sie bać, bo trzy litery, agenda i wielki reset?
Co jest
Wiesz napisałeś tyle rzeczy, tyle linków, ale jaką mam mieć z tego konkluzje? Mam sie bać, bo trzy litery, agenda i wielki reset?


@SirSherwood: To jest cały ekosystem. Może być bardzo dobrą alternatywą jak i totalną dystopią. Nie ma czego się bać tylko trzeba zrozumieć do czego są poszczególne klocki. Mam nadzieję że konsumenci będą znali swoją siłę przeciwko niekorzystnym zmianą/regulacją.