Wpis z mikrobloga

  • 28
Najgorsze szuje i azjatyccy kolaboranci w formie.


@IdillaMZ: Mocne słowa o tym obrzydliwym pisowskim profilu. Ale prawdziwe, też gardzę Visegrad 24.
  • Odpowiedz
  • 1
Widzę sztama z korwinusem - polska propaganda ci przeszkadza. Co za niespodzianka. Niemiecka pasuje. Dobrze, że mamy wreszcie sporo tych kanałów na YT czy tłiterze z naszym przekazem.
Tutaj dobrze lekcja została odrobiona, a elementowi proniemieckiemu i prorosyjskiemu pozostaje płakać z tego powodu.
@JPRW: @nostalgiwolf @huragan_kelly
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Przeszkadza mi pisowska propaganda, bo ona w założeniu służy partii miernot, dyletantów i złodziei czyli jest antypolska. Ty się dalej karm TVP Info i bój Niemca, który nam zazdrości dobrobytu.
  • Odpowiedz
  • 2
Tak sie geniusze składa, że normalne kraje toczą wojny polityczne wewnątrz, a na zewnątrz demonstrują jedność. Polska ma taki, a nie inny rząd.
Polacy wywlekają swój jad przeciwko obecnemu rządowi zagranicą, żeby przypodobać się propagandystom różnych obcych ośrodków - jest to żałosne i małe.
@JPRW: @nostalgiwolf @huragan_kelly
  • Odpowiedz
czyli jest antypolska


@JPRW: Tymczasem przeciętny Polak pod władzą PiSu ma umowę o pracę, regularną podwyżkę minimalnej i pomoc w wychowaniu przyszłego pokolenia.
Za PO - pracował bez umowy przy państwowych autostradach, po czym nie dostał wynagrodzenia xD

Weź się serio zastanów czy antypolska jest partia, pod którą Polakom żyje się lepiej, czy ta pod którą Polak #!$%@? bez umowy za równowartość kanapki z masłem na godzinę.
  • Odpowiedz
Trzeba miec swoje media, a nie skazwać się na to co napiszą reżimowi propagandyści w różnych WSJ i Die Weltach


@IdillaMZ: Masz na myśli np. TVP Info, Polskę Press i wpotylice.pl?
  • Odpowiedz
  • 0
@JPRW: Mam na myśli YT - równiez TVP World(duży sukces) i na różnych tłitterach.
Tej naszej propagandy jest sporo i jestem wręcz zaskoczony. Wydaje mi się, że sporo jutuberów też wynajeliśmy i robią dobrą robotę.
Mnie to cieszy, was smuci - nie szanuje. Stoicie tam gdzie Korwin
  • Odpowiedz
Jest dużo propagandy pozytywnego mówienia o Polsce.


@IdillaMZ: która tylko leczy kompleksy maluczkich,
zupełnie jak u ruskich,
obecny rząd jest po prostu zafascynowany ruską szkoła propagandy i czerpie z niej garściami
  • Odpowiedz
@IdillaMZ Propaganda, by była skuteczna, musi być jakościowa. To co prezentuje V24, to czasem dramat, że aż brak słów.

Nie wiem, to kwestia chyba zbyt małych finansów, robi chyba tylko jeden bot, który jedynie +/- orientuje się w sytuacji na Ukrainie. Każdy inny temat, który dotknie, to dyletantyzm
  • Odpowiedz