Wpis z mikrobloga

Ktoś wie co to za tajemniczy serwer, o którym mówi @herzyk_wieczorkiewicz? Czy ktoś tu z obecnych zdradził święty tag i wyjawił tajemnice na rzecz GW, WO i POlityki, która przedstawia mężczyznę jako bobasa srającego w pampersa?
A tak na poważnie jakieś osoby z tego tagu są w tej książce? Bo bym nawet wydał te parę złotych jeśli będzie tam ktos pokroju @CloudSpanner @BlackpillRAW czy inny @Ynfluencer.

#blackpill #przegryw
  • 18
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: czasami ktoś na tag wrzucał linki do duscorda i pisał że będziemy rozmawiać o przegrywaniu. Nawet chyba raz mi wysłał linka na priv (chyba) ale ja nie ogarniam tych discordow bo za stary jestem więc się niezainteresowalem
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin:Chyba mało kto traktuje treści na tagu w 100% na poważnie, bo często są to wpisy o niczym, ja głównie tu siedzę, bo nie mam znajomych, a potrzebuję interakcji społecznej, a tu są ludzie w większości podobni do mnie (incele, samotnicy itp.)
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: Nigdy nie udzielałem żadnego wywiadu, który miałby mieć jakikolwiek związek z tą książką. Dodatkowo nie udzielam się na przegrwowych discordach a podejrzewam, że tam działały Herzyk i Wieczorkiewicz. Wątpie też żeby cokolwiek było tam na temat mojej aktywności, która jest raczej skromna.
  • Odpowiedz
W szczególności zafascynował je Oskar Dewloperski 197cm.


@CowiekDebil: Fikcyjny bohater skusił dwie kobiety do zanurkowania w świat przegrywów z nadzieją, że może jednak Oskar ma swój odpowiednik i można się z kim skontaktować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).
  • Odpowiedz