Wpis z mikrobloga

#mbank #mbanktraciklienta #banki #ekonomia #pieniadze #finanse #przelewekspresowy

Wysłałem w piątek z mbanku przelew ekspresowy. (przelew ma iść podobno w 15 minut, kosztuje taka przyjemność 5zł).

Wysłałem na rachunek w PKO. Jest potwierdzenie przelewu, spoko. Zapomniałem o sprawie.

Poniedziałek - przelewu nadal nie ma, chyba ktoś tu nie rozumie co znaczy ekspresowy...

Wtorek - Dzwonie na tą #!$%@?ą mlinię, telekody srody:

K - konsultant, JA - ja

K - ble ble ble

JA - zrobiłem przelew ekspresowy i nie przyszedł od 4 dni

K - ale przelew wyszedł

JA - ale nie ma go

K - skoro może Pan ściągnąć potwierdzenie przelewu to na pewno wyszedł.

JA - nie obchodzi mnie, że wyszedł. Co mi po potwierdzeniu jak przelew nie doszedł i jestem tego pewny.

K - proszę chwilę poczekać, coś sprawdzę...

... [po 10 minutach czekania w ciszy]

K - niestety PKO nie przyjmuję od cośtam cośtam BlueCash przelewów ekspresowych

JA - a co mnie to obchodzi?

K - w ciągu 72 godzin pieniądze zostaną zwrócone na Pana konto, jeśli nie to proszę złożyć reklamację.

JA - jak można użytkownikowi dać możliwość zrobienia przelewu który nie może dojść? Macie błąd w tym swoim mbanku. Proszę to zgłosić do odpowiedniego działu. A ja jestem do tyłu kasę i nerwy.

K - Pana sugestie zostaną uwzględnione i przekazane

JA - do widzenia

Nie chciałem się kłócić, ale to jest jak dla mnie niepoważne i karygodne. A gdyby to były moje ostatnie pieniądze to co? Mam czekać na reklamację i jestem bez kasy?

Reklama mbanku sprzed kilku lat:
xtedek - #mbank #mbanktraciklienta #banki #ekonomia #pieniadze #finanse #przelewekspr...

źródło: comment_4QPlbl6Qiswb4XqZ1LyAb56R6cq1XfYV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@xtedek: Nie przeczytałeś regulaminu przelewów ekspresowych, w którym zapewne jest informacja o tym, że PKO nie przyjmuje takich przelewów. Chociaż nie potrafię zrozumieć dlaczego, skoro od PKO nic nie zależy.
  • Odpowiedz
@Moloch99: no świetnie, tylko czy zamiast bezsensownego komunikatu na stronie pomocy nie można było zrobić powiadomienia przy wysyłaniu przelewu? Ciekawe ile jeszcze osób się nacięło na wysyłkę do PKO która nie doszła.
  • Odpowiedz