Wpis z mikrobloga

  • 5
@przecietnyczlowiek: #!$%@? akurat tego nie pamiętam xD ale chyba 5,71%? W tym marża 2%?
@mikelvo 420k, z tego 340k na mieszkanie, reszta na remont. Zarobiki mam 5 tys netto, ale miałem ostatnie dwa miesiące niecałe 9 tys netto i to mi podbiło średnią. Wniosek złożony w połowie lipca.
  • Odpowiedz
  • 0
@GOHAN: 27 lvl, bez historii kredytowej. Zdolność miałem 430k.
@aspk Bez wkładu własnego, za mnie wkład własny daje BFG (czy coś takiego) w kwocie 84k i ja za to musiałem zapłacić im 840 zł
  • Odpowiedz
  • 1
@Werdna: Z tego co pamiętam PKO ma swój kalkulator uruchomiony i mi doradca na nim robił symulację, więc te internetowe są legitne.
@drunkfireman Przez pośrednika i tylko tak polecam. Składałem tylko do 1 banku, bo tylko PKO ma możliwość 35 lat, reszta ma po 30 maks. Poza tym Alior chyba najdrożej wychodził.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER aha. No nie powiedziałbym żeby lepsza ofertę miało pekao. Może i nie płacisz prowizji pół procent ale za to ile warunków podwyższających marżę. Liczę, że w podobnym czasie obydwa banki dadzą odpowiedź bo chyba się bardziej ku pko skłaniam.
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER a słuchaj przez doradcę składałes czy sam? I jak przez doradcę to w jakikolwiek sposób bank się z tobą kontaktował? Niektórzy jakieś sms dostają a ja totalnie nic. Wszystko do doradcy idzie i mnie to trochę irytuje
  • Odpowiedz
  • 0
@schreder: Przez doradcę składałem. Z banku do mnie babka dzwoniła ws. dokonania oględzin lokalu i ja jej podałem numer do pośrednika, żeby się z nim umówiła. Oprócz tego dostałem SMSy z banku, ale to był 1. na zasadzie "mamy dużo zainteresowanych kredytem 2% i okres przetwarzania wniosku będzie dłuższy". Decyzję pozytywną dostała moja doradczyni na maila i mi przesłała a zaraz po tym dostałem SMSa, że decyzja jest pozytywna. Aczkolwiek moja
  • Odpowiedz