Wpis z mikrobloga

Jak być dzbanem, krótki tutorial od @Czerwony_jak_WIG20 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krok 1: Napisz wpis szkalujący zmiany z czasów rządu PO i gloryfikujące zmiany z czasów PiS
Krok 2: Otrzymaj kilka komentarzy punktujących głupoty, które właśnie napisałeś
Krok 3: Usuń wszystkie komentarze i napisz wpis sugerujący, że obrażały Tuska XDD
Krok 4: Przeproś rodziców za zawód, jaki im sprawiłeś

Post: https://wykop.pl/wpis/72806417/codzienne-przypomnienie-ze-jesli-ludzicie-sie-ze-p

#polityka #bekazprawakow #neuropa
Pobierz Gieremek - Jak być dzbanem, krótki tutorial od @CzerwonyjakWIG20 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krok 1:...
źródło: 1
  • 36
@Kryspin013: ale ja nie pytałem o zrzuty ekranu z archiwum tanich agentów, tylko o komentarz do przekopu Mierzei Wiślanej. Czemu akurat tę obietnicę wybrałeś i co Ci w niej nie pasuje?


@Czerwony_jak_WIG20: Ty udajesz? Może to, że zostało #!$%@? to po pisowsku? Wydane w #!$%@? hajsu i czasu, a cała inwestycja i tak jest bezużyteczna bo mogą sobie tamtędy co najwyżej żaglówki popływać? XD
@Kryspin013: jeśli pytasz o większe jednostki, to inwestycja nie jest zakończona - droga wodna nie jest pogłębiona. No ale trzeba mieć jakąś elementarną wiedzę o tej inwestycji...


@Czerwony_jak_WIG20: napisałbym coś o tobie fikołkowcu ale obawiam się, że moderacja ciebie przed tym chroni.

Jedyny plus jest taki, że tutaj pisowcu się przynajmniej nie zesrasz i nie usuniesz niewygodnych komentarzy.

A teraz idź klaskać dupą dla obajtka i macierewicza.
o komentarz do przekopu Mierzei Wiślanej. Czemu akurat tę obietnicę wybrałeś i co Ci w niej nie pasuje?


@Czerwony_jak_WIG20: czemu rząd przez rok po wielkim otwarciu Rowu Kaczyńskiego nie rozpoczął jeszcze ostatniego etapu inwestycji, czyli niezbędnego (według założeń projektu) pogłebienia toru wodnego należącego bezpośrednio do niego?
@Kryspin013: ale kolejny raz nie odnosisz się do tematu. Widać, że nie chcesz dyskutować, tylko pałować:)


@Czerwony_jak_WIG20: ja wiem, że wy nie jesteście najwybitniejszymi jednostkami, więc wytłumaczę ci w prostych słowach: zarzucasz mi pajacu, że nie chcę dyskutować podczas gdy wchodząc w jakąkolwiek polemikę pod twoim postem kasujesz nieprzychylne komentarze partii, za którą agitujesz.

Co miałem o tobie do wrzucenia tutaj już wrzuciłem, a teraz EOT pisiorze.