Wpis z mikrobloga

@shichibukaii: Wysłałam odręczny list. w treści po prostu opisałam sytuację i poprosiłam, żeby pomogli mi zrobić niezapomniany prezent dla chłopaka, który jest wielkim fanem, ogląda wszystkie mecze, wspiera czy wygrywają czy przegrywają itp.

Powoli traciłam już nadzieję, przez dwa miesiące nic nie przychodziło, a tu nagle taka niespodzianka :)
@aniaczy: skąd wziąć angielski znaczek u nas? Powiem, że bardzo ciekawy pomysł na prezent i nie sądziłem, że na coś takiego są odpowiedzi. Sam muszę pomyśleć, czy coś takiego nie zrobić. Z tym, że Chelsea a nie Arsenal xD @anaisse normalnie wysyłałaś na adres, który mają podany na ich stronce w zakładce 'fans', pod tekstem 'contact details'?
@anaisse: ja jakieś 10 lat temu dostałem od Arsenalu odpowiedź :D jakieś zdjęcie zespołu z nadrukowanymi autografami + jakaś gazetka o Arsenalu i chyba coś jeszcze ale już nie pamiętam. Teraz niby kluby coraz rzadziej wysyłają bo ludzie tylko maila napiszą i liczą najlepiej na koszulki, szaliki czy coś jeszcze :D