Wpis z mikrobloga

Wolski pod pewnym wzgledem zaczyna już przypominać Atora - tak jak Ator kiedyś zarzekał sie po kilka razy w niemal każdym filmiku, że on jest bezstronny, a tak naprawde promował okreslone siły cisnąc po innych i nawet startował w wyborach tak samo Wolski zarzeka się często, że nie chce mieszac sie w polityke i nie bedzie o tym mówił, ale jakoś to robi i jak już komentuje takie tematy to zawsze jest to odsiecz pisowcom i przytyki do opozycji. Ostatnio nawet napisał, że czeka na wrzaski po wygranej PiS.
Dawniej sprawiał wrażenie bardziej obiektywnego i tak jakby po nawiązaniu współpracy ze spółkami władzy coś się zmieniło.
Do tego gośc latami cisnie niemiłosiernie po wymogu pływalnosci bwp a niedługo po nawiazaniu współpracy wypuszcza filmik gdzie pływalnośc jest już głównie zachwalana - przypadeq?
Głupio mi, że go tu jako jeden z nielicznych broniłem kiedy niemal cały wykop po nim jechał. Nie warto było.

W sumie pamietam jak kilka lat temu spółka władzy sponsorując bodaj koszykarzy wymagała podpisania lojalek od sportowców, że beda wypowiadac sie w duchu wartości wyznawanych przez władzę i nie wspierac lgbt itp.
Nie sadze, że Wolski coś takiego podpisał, ale w samokontrole i wypowiedzi z wdziecznosci jestem w stanie uznać za hipotetyczne możliwe.

#wolski #polityka #neuropa #ukraina
  • 6
@szurszur: dziennikarze czesto dostają zabawki do zrecenzowania, a jeżeli recenzja jest niesprzyjająca, zabawki do oceny dostaje inna redakcja. tutaj pewnie to samo. chce zobaczyc czolg na zywo, musi byc grzeczny i musi przyklaskiwac wojskowym.wojsko sie cieszy ze dostanie zabawki, wiec trzeba wojsku przytakiwać.