Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, dzień dobry, dzień dobry. Słuchajcie, krupki film jak to mówił Major, że krótki. Obserwuję internet i patrzę co tam wypisujecie u tego Piotrka (haha). Nie myślcie sobie, że Was nie czytam. No dobra, już wszystko wiem o co chodzi, mam poukłądane z internetem, tam jeszcze wysyłałem glos, no dobra. Kiedy będziesz na szkolnej u knura (mamrocze do telefonu) Nie piszcie SZACUN bo będę banował, od tej pory nie mówimy o szkolnej. yy Słuchajcie, słuchajcie tutaj na skrzyżowaniu po lewej kręcono taką scenę ze Zmienników, ja znałem tego aktora, fajny facet. W tej scenie zbierali jabłka z wozu, a tam dalej Hryniewicz rozdarł marynarkę. Kiedyś wam pokażę jego grób na powązkach, jak znajdę tylko czas bo jutro może Bieszczady. Tam mam obiecaną wędzonkę u gospodyni. No dobra, słuchajcie, zbliżamy się do Warszawy, będę się z Wami żegnał. DD bo Ciebie zbanuję! Wracam do domu, elunia zrobi mi herbatę he he, mam tutaj dobrą kiełbasę bo to jeszcze spod Jawora, tam jest taki zajazd, a to stara historia, do później.

#kononowicz
  • 5