Wpis z mikrobloga

@M4rcinS: Eh, Jura. Może kiedyś kupię uszkodzoną w cenie dwóch sprawnych Saeco/Philipsów, naprawię i sprawdzę czy rzeczywiście lepszą kawę robi.
  • Odpowiedz
@Rabusek: nie, aż tyle nie wydam. Ja na to patrzę tak: próg wejścia w ekspres automatyczny to okolice 1200 zł, za swój zapłaciłem 2000, teraz taki nowy jest wart 2400 zł (Philips LatteGo 34xx). Jeśli mój ekspres robi kawę, zwykłą czarną kawę na 90% tego co można wyciągnąć z ziaren które kupuję to wydawanie 4000 czy więcej złotych żeby dojść do 100% mija się z celem przy moich zarobkach i
  • Odpowiedz
@aarahon no uzywka jury w sumie sensownie bo jak wyżej, sprzęty terminatory. Tyle ze u----i jury to jak ajfony, nie schodzą a ceny

Jura s8 teraz 7.7k, używane za 4K minimum widzę na allegro
  • Odpowiedz
patriotyzm mi nie pozwoli ;)


@aarahon: Dać się r----ć Jurze Poland która ma zarzuty o zmowę cenową to patriotyzm?
Na fejsbukowej grupie dla jurarzy nawet sobie racjonalizują, że w Polsce droższe bo lepszy model dają niż do Niemiec xD
  • Odpowiedz
@kobiaszu: nie, nie kupiłbym jej wcale. Wolę kupić używkę i naprawić samemu. One nie są jakieś super skomplikowane, części na north.pl są więc damy radę. To nie telefon że ktoś go trzymał gdy walił konia albo siedział z nim w łazience na kiblu.
  • Odpowiedz
@aarahon: ja mam E6 i jak wsypiesz słabą kawę to się pić tego nie da xD Moja rada, zostań przy tym co masz a te 2k przeznacz na dobre ziarna do niego :d

p.s Jakie ziarna do niego kupujesz? Bo ja ciągle szukam czegoś lepszego
  • Odpowiedz
@zibizz1 mam s8 i tez mam słodka piankę. W z10 tez jest. Te nakładki kosztują 20zl i pasują do każdego nowego modelu xd

Trochę kisne ze sprzedają nowa j8 ze niby ma jakiś gorunc breaking feature
  • Odpowiedz