Wpis z mikrobloga

Uwielbiam czasem usiąść i rozmyślać nad nieoczywistymi detalami przyrody, czy danej chwili.

Na przykład tutaj gdy tak siedziałem przy kuflu piwa, kontemplując piękno danego mi momentu, oprócz sycenia się miłymi dreszczami wywołanymi rozszerzaniem się naczyń krwionośnych w mosznie, uderzyło mnie jedno pytanie.

Czemu tak obła, dorodna i wystającą pierdziawa jest bezwzględnie piękniejszym okazem do obserwacji, aniżeli jakiś wychudzony hebel epoki postwegetariańskiej.

Malarze i artyści pewnie zrozumiejo od razu o czym mówię, ale czy dla zwykłego zjadacza chleba i Mirka, będzie to oczywiste?

Czy taka nieheblowana decha z dupnym deficytem genetycznym, równiez wysforowałaby się w tym konkretnym momencie na tyle, by zaczerpnąć łukiem swej półkuli w strumieniu światła słonecznego, zanurzając się w nim i rozchlapując na wszystkie strony odbitymi, wrzącymi do białosci fotonami by otoczyć się piękną aureolą magnetycznego blasku?

Z perspektywy wspomnianej moszny i łaskoczacych ją dreszczy - jest to piękne.

Z perspektywy naszych pobudzonych blaskiem oczyu - jest to piękne.

Jednak perspektywa jest ważna.

Nie z każdej perspektywy jest to piękne.

Cofnijmy się o 8 min i 150mln kilometrów wcześniej.

Jesteś radosnym i absolutnie zmotywowanym fotonem światła słonecznego, który dopiero co, po 100 000 latach tułaczki z jądra słonca dotarł do powierzchni słońca (bo średnio tyle foton potrzebuje czasu żeby się tam dostać - to nie jest moja fantazja, jak nie wierzysz to sprawdź) i wiesz, że to dziś - oto nadszedł dzień, na dotarcie do powierzchni Ziemi.

Z powierzchni Słońca zostanie ci już jedynie minąć dwie planety i po 8 min dotrzeć do tej trzeciej wymarzonej.

Z jakiś bliżej nieokreślonych powodów, jesteś romantycznym fotonem który zamarzył sobie zanurzyć się w Ziemiańskiej brązowej glebie, tak głęboko i płynnie, jak będzie w stanie.

Wejść w nią, poczuć ją, rozsmakować się w jej płynnej częściowo wodnej konsystencji, a potem oddać całą swoją energię i wytrysnąć na wszystkie strony zmieniając swoją entropię na wyższą i podgrzać wodę tam zawartą.

Jednak jesteś pechowym fotonem, bo oto, na 1,20m od docelowej gleby, na linii twojego lotu, wysunął się jakiś obły obiekt i odbił cię.

W chwili gdy za moment miał zawalić się cały twój świat, nieznany obły obiekt nagrodził cię jednym wspomnieniem, dając ci zakosztować smaku perfum, balsamu i szczątkowych, słodkawo kwasokowych woni potu i płynów ustrojowych.

Chwilę później wpadłeś w soczewkę urządzenia do wyłapywania i rejestrowania fotonów, znajdującego się w aparacie jakiegoś typa, któremu dopiero co zaczęła wzbierać krew w mosznie.

Stałeś się jedynie echem samego siebie o ciągle malejącej energii i rosnącej entropii, która ostatecznie została wypromieniowana spowrotem w czeluście czarnego nieskończonego mroku zimnego kosmosu.

#dupeczkizprzypadku #alldayallnightbutt #kosmos #fizyka #astofizyka #filozofia #piszzwykopem
WykopowaDekoherencja - Uwielbiam czasem usiąść i rozmyślać nad nieoczywistymi detalam...

źródło: temp_file7856152910029185807

Pobierz
  • 18
co to ku*wa za buty? Ja pier*ole


@odyniec2137: Moja reakcja była dokładnie taka sama kiedy to zobaczyłem, ale już nie chciałem się czepiać. Ogólnie turbo zabawne, że większość kobiet ubiera się właśnie w ten sposób mniej więcej stylistycznie a przypisuje im się społecznie bycie jakimś alfami i omegami mody wyłącznie dla tego, że mają cipę. Jakby zdecydowanie większa część kobiet jak mniejsza nie umie skleić dobrego outfitu.
@AdisoN7777 ale #!$%@? mnie twoje zdanie czy dobra dupę wstawiam kapcanie xd

To że #!$%@?łeś się do poprzedniej wyrzuty, świadczy tylko o tym, że masz na tyle denną wyobraźnię i świadomość w kwestii fotografii, a także prawdopodobnie nie widziałeś nigdy w życiu jednej i tej samej dupy zarówno w rzeczywistości jak i na zdjęciu.
Bo gdybyś kiedykolwiek widział może miałbyś na tyle klepek we łbie, że wyprowadziłby z tego wniosek iż dupa
@AdisoN7777 coś bym odpowiedział, ale w sumie od pierwszego komentarza, do dwóch ostatnich w szczególności, zdążyłeś się tak samoupokorzyć pokazując ignorancję, płytkość i IQ kapucynki (nie obrażając kapucynek), że właściwie to już nie muszę dalej wchodzić w tą dyskusje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@AdisoN7777 tak tak, już widzę twój wyraz twarzy jak przedstawiciel prawa pyta się ciebie: "proszę jasno określić,czemu uważa pan, że ten wpis zawiera niewłaściwe treści świadczące o chorobie psychicznej, proszę wyjaśnić co pan zrozumiał z tego wpisu"

Yyyyy byyyy noooo nobo coś, że jakiś foton yyyyy foton do chyba coś zdrożnego yyyy w ziemię wchodził odbił się od pupy yyy l, autor napewno powinien do psychiatryka

xD
Argumenty deklu.
@WykopowaDekoherencja: przeczytaj debilu swoje wpisy i powiedz czy to jest #!$%@? normalne. Widziałeś drugiego takiego co takie coś odpierdaaala ? Jesteś prawiczkiem , który może sobie #!$%@? o ekran #!$%@? ,a jedyną kobietę nago to widzisz jak mama do łazienki idzie