Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie #!$%@? obecny stan tv? Kiedyś elegancko wieczorami siadało się przed tv i włączało jakiś fajny serial. Teraz wieczorami leci samo gowno typu hotel paradise, a jak już pojawi się jakiś serial, to oczywiście najpierw na playerze, czy innym gownie i może po pół roku pojawi się w tv, ale nie o normalnej godzinie, tylko o 22, albo i później. Tęsknie za starymi czasami…
#seriale
  • 10
@Ciuralla1: Dokładnie. Pamietam czasy jak oglądało się w tv czas honoru, odwróconych, pitbulla, kryminalnych i inne seriale, teraz dostajemy jakiś rolników co żony szukają.
@Ciuralla1: ja też wolę sobie na svod włączyć jakiś serial niż w telewizji patrzeć na reklamy. Jedynie co to comedy central czasem leci bo lubię i mogę na okrągło oglądać przyjaciół, dwóch i pół itd. Obecnie katuje 4 raz chyba w życiu Rodzinę Soprano, a potem Banshee tez chyba z 3 raz.
Czy tylko mnie #!$%@? obecny stan tv?


@Ciuralla1: Wyjebongo, mogą nawet puszczać po 5 minut serialu na godzinę reklam. Albo zdechnąć. TV odpalam po to by obejrzeć VOD.
@Ciuralla1: premiery seriali powinny być w telewizji żeby można było je komentować na żywo np. na wykopie ale niestety wolą orać telewizję. Fajnie że przynajmniej HBO to rozumie i premiery lecą w TV