Wpis z mikrobloga

Cześć, chce przejść na redukcję. Ćwiczę już regularnie 2 miesiące. Przypakowałem trochę i zrzuciłem pare kg. Teraz chce przejść na konkretną redukcje. Dużo warzyw, białka a mało węgli i tłuszczy. Jakie polecicie białko żeby zamówić? Chce białko i kreatyne. Ćwiczę fwb 3 razy w tygodniu. Może dorzucę basen jak się zrobi zimniej, lubie basen i saune a mam blisko. Mój cel to zwiększyć masę mięśniową, nie musi być super ale żeby powoli dalej rosła a spalić tłuszcz. Ważę 105kg przy 185cm. Mój cel to 90-95kg i wtedy będę trzymał wagę + masował nie zalewając się. Jak za bardzo przytyje to znowu przytne kcal żeby wrócić do 90-95kg.
Co polecacie z białka? Nie lubię mleka, tylko z wodą mi wchodzi. Lubie czekoladę. Dodatkowo jaka kreatyna. Nie znam się na tym a teraz wyszła afera z #sfd i nie chce wpaść w jakieś gówno... dzięki!
#mikrokoksy #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
@zyjdajzyc1: jeżeli chodzi o białko i kreatynę to polecam te które wyjdą najtaniej w danym momencie. Jak coś nie tak że smakiem albo masz jakieś rewolucje to zmieniasz firmę.
I zdecyduj się czy chcesz robić masę mięśniową czy spalać tłuszcz bo w tym samym czasie to i to ci nie wyjdzie.
  • Odpowiedz