Wpis z mikrobloga

@VACum: Chlop 130 km/h Mikasa puszcza. Pozdro dla kumatych co grali coś w siatę w życiu. Przecież tego sie nie da przyjąć. Ciekawe jakby grali Moltenami jakby to wyglądało xD
  • Odpowiedz
Przecież tego sie nie da przyjąć


@dbcoop: Dać się da - Słoweńcy 2 dni temu przyjęli 134km/h zagrywkę Leona i zdobyli punkt, ale to trzeba sporo fartu po prostu żeby akurat ci dobrze siadła, nie ma mowy przy tej prędkości o przyjęciu kierunkowym
  • Odpowiedz
@VACum mikasa ma p------ą trajektorie jak ktoś potrafi mocno uderzyć. W porównaniu do moltena jest dużo trudniejsza do utrzymania w grze. W 2014r starą mikasą na MŚ Grozer zaserwował 131km/h i zator przyjął to w punkt a MW10 wykończył w jeszcze lepszym stylu( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kurvipol: O to to. Bo molten nawet mocno puszczony leci ładna prosta linia i topspinem na dyszla. A te k---y Mikasy przy takiej mocy jeszcze lewo-prawo fruwają
  • Odpowiedz
@dbcoop byłem kiedyś fanem mikasy. Po prostu dizajn tej starej był kozacki. Dopóki nie zacząłem ruszać się na boisku i faktycznie grać. Dla mnie molten jest piłką o klasę lepszą. V200w przy lekko spoconych palcach jest jakimś nieporozumieniem. Jedyna jej przewaga to jest wytrzymalsza i się nie brudzi jak molten
  • Odpowiedz