Wpis z mikrobloga

Ehhh poprzytulałbym się i pomiział z jakąś Julką pod kołderką. Fantazjuję o tym częściej niż o ruchaniu. Niestety mogę tylko o tym pomarzyć, bo w rzeczywistości nigdy tego nie zaznam, przede wszystkim przez osobowość unikającą, ale też ogólny brak zaradności życiowej. It's over!

#przegryw #samotnosc #zaburzeniaosobowosci
eisil - Ehhh poprzytulałbym się i pomiział z jakąś Julką pod kołderką. Fantazjuję o t...

źródło: 8

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@eisil: Julki wolą być dobrze wyruchane. Zapamiętaj tą lekcje.

Zamiast udawać przegrywa, idź na siłkę, zacznij biegać, poczytaj książki, znajdź zajęcie które cię pochłonie, Julki same przylecą.
  • Odpowiedz
@eisil: Mi się kiedyś udało przytulić taką juleczke 19 letnią, ale tak bokiem tylko ją objąłem, ehh to ciepło, ta bliskość. Jak człowiek tego nie ma w życiu to te uczucie jest #!$%@? przyjemne.
  • Odpowiedz
@eisil: Przegryw marzy o julce: wszystko git.
Kobieta marzy o przystojniaku: wszystkie p0lki lecą na czadów, a dla normalnych chłopaków już nic nie zostanie, powinny obniżyć wymagania, rynek matrymonialny jest zepsuty!

Oczywiście możesz marzyć, o kim chcesz, chodzi mi o komentarze xD
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: pomyśleć że kiedyś "Julka" miało negatywny wydźwięk, a teraz, z tego co widzę, to bliżej tego co pisze @eisil czyli ładna młoda dziewczyna.

Natomiast problem z "przystojniakiem" a "Julka" wynika z oceny przez płeć przeciwna. Łatwiej dziewczynie o bycie określoną ładna niż facetowi przez "przystojny". Mi to tylko babcia mówi
  • Odpowiedz