Wpis z mikrobloga

@Ulfric_Stormcloak
Aaaa :D zle "odczytales" moj post? Myslalem ze byla akcja ze zwolnili np. Kilkadziesiat / kilkaset ludzi z javą w ciagu jednego dnia tak jak netguru zrobil z frontendami u siebie.

Generalnie ja jestem za mlody stazem zeby mowic czy jest kryzys czy nie, ale jak szukalem pracy to bylo bardzo bardzo slabo
@Nofenak: nie java, a front (czyli gorzej). Zwolniony byłem w maju, pracę znalazłem od czerwca, także przeszedłem z firmy do firmy bez przerwy żadnej w zatrudnieniu.
@Ulfric_Stormcloak
@JayCube: widzisz, tutaj zależy od Twojego doświadczenia. Jak jesteś midem to jest spowolnienie, jak jesteś juniorem to jest kryzys. Ostatnio sytuacja juniorów zmieniła się, a takie spowolnienie jest tam jeszcze bardziej odczuwalne. A jeszcze znajdzie się w miarę ogarniający senior, który zadowoli się 15k pln net b2b, to nie zauważy zmiany na rynku
@Nofenak: Ja po 3 latach w Node chciałbym się przesiąść zawodowo do mojego ukochanego .NETa, ale mega ciężko jest znaleźć oferty gdzie używa się w miarę nowych wersji/technologii. Gdyby ktoś miał namiary na jakąś firemkę która poszukuje mida w C#/React/Blazor/MAUI, to chętnie przyjmę :>>