Wpis z mikrobloga

#polityka #psychologia #pis #konfederacja #mentzen #zwazki #4koserwy #petru
Jeśli chcecie zrozumieć jakich facetów kobiety szukają obejrzyjcie sobie debatę Mentzena i Petru. Doskonałe zestawienie p0lackiego awanturnika, bez klasy i powaznego mężczyzny z klasą, kulturą i horonrem, obyciem. Mentzen krzykacz, wymach*uje łapami, niewpewny siebie, wydziera japę, nauczył się żenujących tekstów na pamięć z filmów aby zaimponować gawiedzi. Petru - wykształcony, elokwentny, człowiek z wyzyn społecznych, nie daje się wyprowadzić z równowami, mówi spokojnym stonowanym głosem.W tej debacie Petru jest ewidentnym wygranym, pokazał klasę, nie daje się wyprowadzić z równowagi emocjonalnej piz***deczce Mentzenowi.

Mentzen wyszedł na emocjonalnego cyrkowca, wieśniaka, awanturnika, który drze mordę jak wsiór który ma prentensję do sąsiada że krowę mu z łaki zginęła.

Petru był prezesem jednego z największych banków w polsce.
Mentzen jest Januszem biznesu, założył swoją gównianą kancelarię podatkową w której zatrudnia studenciaków z Toruńskiej szkoły za minimalna.
Petru swoim silny mentalem zdoał zagotować dzieciaka Mentzena do czerwoności.
black_coffe - #polityka #psychologia #pis #konfederacja #mentzen #zwazki #4koserwy #p...
  • 14
  • Odpowiedz
Petru był prezesem jednego z największych banków w polsce.

Mentzen jest Januszem biznesu, założył swoją gównianą kancelarię podatkową w której zatrudnia studenciaków z Toruńskiej szkoły za minimalna.


@black_coffe: A to akurat jest bardzo słabe, Mentzen przynajmniej ma swoją firmę a nie zarządza czymś czego sam nie stworzył, Zapewne w banku w którym Petru był prezesem wszyscy zarabiali średnią krajową albo więcej.
edit: jak dobrze zauważył @karakanjaroslaw Petru nigdy nie był prezesem
  • Odpowiedz
@arais_siara: Tak własna firma obliguje do bycia znawcą podatkowym xD
Metzen to janusz z tiktoka który zasiewa bzdury jak Korwin. A 18 latki w to wierzą bo mają zerowe pojęcie o ekonomii i gospodarce. Standard złota fapfap uratuje naszą gospodarkę.
Sorry ale Petru ma w #!$%@? lepsze papiery żeby gadać o podatkach niż Metzen bo ma firmę i jego sukcesem jest to że został drugim Korwinem

W czasie studiów został asystentem
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: Jeżeli jego firma zajmuje się doradztwem podatkowym, to jak najbardziej może wypowiadać się o podatkach. Czy to jest tylko zarezerwowane dla osób które ty popierasz? Poza tym wytknąłem jak dla mnie głupi argument, że u Mentza się mało zarabia.
  • Odpowiedz
@arais_siara: No póki co się wypowiada tak że zlikwidujemy ZUS!!!111oneone
Ale skąd weźmiecie hajs na emerytury które są już wypłacane?
YYYY
ZLIKWIDUJEMY ZUS

takie wypowiedzi pokazują że albo gówno wie o tym co mówi albo gra żeby zdobyć ludzi którzy nie mają pojęcia jak funkcjonują podatki w tym kraju. Czyli typowy Korwin byle mówili nie ważne jak. Zresztą po głosowaniach w sejmie wszystko wskazuje na to że będzie przystawką pisu w
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: Uważam, że ZUS trzeba zreformować, bo w przyszłości emerytury będą bardzo niskie, nie że teraz są wysokie, ale według prognoz będzie tylko gorzej.
edit: weź pod uwagę że 13 i 14 emerytury dają nam podstawy mysleć, że już teraz wypłacane emerytury nie potrafią utrzymać emeryta i jest potrzebne dodatkowe pieniądze.
  • Odpowiedz
@arais_siara: Też myślę że trzeba zreformować ale trzeba to zrobić mądrze. Konfederacja tego nie gwarantuje bo nie mają u siebie ludzi którzy taką wiedze posiadają. Jak np jeden z liderów Bosak wieczny bezrobotny.
  • Odpowiedz
Petru - wykształcony, elokwentny, człowiek z wyzyn społecznych


@black_coffe: Tutaj nieżle prychłem i żeby nie było, sam jestem zażenowany występem Mentzena i podpisałbym się z tym co napisałeś. Ale wytłumacz mi czym Petru sobie zasługuję na słowa o człowieku z wyżyn społecznych? Tak samo ta jego elokwencja, której ma niezłe odzwierciedlenie w filmikach sprzed 2015 roku gdzie był największym politycznym błaznem.
  • Odpowiedz