Wpis z mikrobloga

Chłop jedzie na tatuaż rękaw za 10 tysięcy autobusem za 5zl bo szkoda mu 50zl na ubera. Śmiechu warte.

A tak na poważnie, wielki fan motoryzacji, rok bez auta i jest zajebiscie. Jak sobie pomyśle ile kasy miesięcznie idzie na leasing, paliwo, a raz w roku przegląd czy ubezpieczenie to aż się niedobrze robi.

Duży plus w tym, że pracuje z domu.

#zalesie #motoryzacja #samochody
  • 30
@Wezwoguleicstont a ja właśnie uważam odwrotnie. Miałem kilka aut za gotowe i kilka na leasing. #!$%@? mnie ze mam zamrożone ponad 100 tysięcy w aucie, którymi mógłbym inwestować. No i druga kwestia, trochę mi już #!$%@? jeśli chodzi o auto i na chwile obecna musi być to po prostu coś z wysokiej półki, a 200-300k nie odłożę na auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Leasing jaki by nie był,
@Wezwoguleicstont:

Ja sam mam firmę i w życiu bym nie pomyślał, żeby brać samochód w leasing, bo to debilizm w mojej ocenie. Ja sobie uzbierałem siano i kupiłem #!$%@? autko z salonu.


Twoje pieniądze Twoja sprawa ale pomyśl nad wybraniem się do jakiegoś doradcy podatkowego czy coś, przysiądź na spokojnie nad excellem i policz wszystko bo mówiąc szczerze to trochę słabo to rozegrałeś
a ja właśnie uważam odwrotnie. Miałem kilka aut za gotowe i kilka na leasing. #!$%@? mnie ze mam zamrożone ponad 100 tysięcy w aucie, którymi mógłbym inwestować. No i druga kwestia, trochę mi już #!$%@? jeśli chodzi o auto i na chwile obecna musi być to po prostu coś z wysokiej półki, a 200-300k nie odłożę na auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@30062018: No to mordko, jak
@Wezwoguleicstont: Dokładnie tak jak piszesz. Ja pisze ze swojego punktu widzenia, uważam, że rzeczy które nie zarabiają a przynoszą stratę powinno się brać w leasing a gotówkę inwestować, żeby przynosiła zyski.
Ale to moje podejście. Znam człowieka który kupując nową eskę rzucił „a #!$%@?, zapłacę gotówką, będzie prościej”. I póki mnie nie będzie stać na taki ruch w życiu nie powiem, że zrobił źle xD