Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie: Za rok 30 na karku, z tego się wyrasta. Zwłaszcza jak sporo czasu poświęcisz na przemyślenia i ustanowienie swoich priorytetów w życiu ( ͡º ͜ʖ͡º). Sama świadomość, że emocje są tymczasowe, miłość to świadoma decyzja (nie mylić za zakochaniem/zauroczeniem) i każdy będzie w końcu starszy i mniej urodziwy sporo zmienia. Nie traktuje życia jak przygody gdzie liczy się chwila, a raczej jak coś trwałego, co
@GoferekSzczescia: czasem chodzi o to, że przy zdatnym do życia w społeczeństwie i na poziomie facecie babie po prostu jest trudno. Musi od siebie zacząć wymagać i się jej robi źle ze sobą. A przy patusie, wystarczy być trochę mniej patusiarą, żeby uchodzić za tę porządną, a do tego życie łatwiejsze.
@GoferekSzczescia: ja spełniam spełniam 3 z 4 warunków powyżej, ostatnio trafiając na takie małe freeparty przykleiła się do mnie taka pani architekt, nawet jej kolega mówił, patrz jaki to debil i o czym on #!$%@?. a ona pojechala ze mna do mnie. ALE ja bym jej nie zabrał, gdyby mi się nie podobała i??
@GoferekSzczescia: Jak któraś chce utrzymywać faceta, który tylko wygląda (wiadomo, są różne gusta) to czemu miałaby nie mieć do tego prawa? Ja tam jestem w stanie samodzielnie egzystować, więc nie byłabym zainteresowana jakimś głupim brzydalem z paskudnym charakterem, którego jedyną zaletą jest majątek.
@GoferekSzczescia: ale chociaż dobry materiał genetyczny. Czy nadaje się na męża i ojca? Pewnie nie. Ale kto ma tej młodej głupiutkiej dziewczynie wytłumaczyć, że z tej mąki chleba nie będzie. Ojciec którego nie ma, czy matka która zrobiła tak samo.