Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: Tak to jest najgorsze xD Wiadomo, że w każdym kraju są przystojniejsi i mniej przystojni panowie ale tylko jak się wraca do Polandii to się odczuwa tą przepaść. Oczywiście każdy hak zagranicą współczuje polskim kobietom egzystencji z tymi oblechami i prostakami... no ale cóż zrobić, życie to nie bajka :)))
  • Odpowiedz
Jak jestem na lotniskach w polsce, to żadna ale to żadna baba nie ma już żadnego kobiecego wdzięku. Nie ważne jak ładna, ale to widać nawet po chodzie. Babochłopy, kobieta z azji czy innego kraju się do Ciebie sama uśmiechnie. Ale #!$%@? mać Polki to jak bydło.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Też tak mam. Wraca człowiek z Tajlandii lub Filipin, gdzie obcował z wyjątkowo miłymi, zgrabnymi orientalnymi dziewczętami i już na Okęciu szok kulturowy. Pełno kobiet o fizjonomii nalanego świńskiego ryjka, 3/4 z nadwagą, ubrane jak na odpust, twarze nieskalane myśleniem. Do tego duża część dorabia na boku dawaniem d...., Niemcom, Austriakom, Holendrom i Anglikom - czyli same ślicznoty. Polską seksturystykę szacuje się na 10 mld złotych.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Królowo :D. Po co mi jakieś słowiańskie prosiątka, skoro cały świat stoi nomen omen otworem :D.
Co do kiełbasy i psa, to zaręczam Ci, że gdybyś zobaczyła jak mieszkam, czym jeżdżę i jak wyglądam to Twój gadzi mózg natychmiast przejąłby kontrolę nad twoim aparatem ruchowym byś klęknęła i aparatem mowy byś grzecznie zapytała co jeszcze możesz dla mnie zrobić, by mnie przekonać, że warto dać się zaprosić na kawę.
  • Odpowiedz