Wpis z mikrobloga

@DeIziii: myslalem ze ta gra to juz historia a jednak ktos w to gra. grales w jedynke? ja w jedynce mialem z 1500 godzin a zagralem w dwojke to po 5h poszedl uninstall i do tej pory nie gralem. zepsuli system skinów a w grze jest 5v5 a nie 6v6 i przez to jest wiele mniej opcji i mnie znudzilo to szybko
@Ralphs: Chyba coś ci się pomyliło. To TF2 ma graczy, a OW2 ich nie ma, a tym bardziej nie ma ich OW1 bo Bob Duży #!$%@? wyruchał swoją potężną knagą klientów Activision-Blizzard i zamknął serwery OW1, a że dedyki dla OW nie istnieją to nie ma mowy o serwerach społecznościowych. Natomiast TF2 dedyki miał od zawsze, i to na społecznościowych dedykach grało się od lat.

Swoją drogą, to Team Fortress 2
@Ralphs: No cóż, nie dziwię się. Jeżeli nie zarobią miliardów w ciągu dnia to jest to rozczarowanie, bo wtedy Bob nie może sobie zatankować swojego jachtu. A potem cyk, nieopłacalne, zamykamy grę w piździeć.

A mimo tego że TF2 nie przynosi zysków Valve to jakoś nie palą się do ucinania łba tej grze. Tak jakby zysk nie był jedynym celem Gabena w odróżnieniu od pana ze zdjęcia. ( ͡° ͜
supra107 - @Ralphs: No cóż, nie dziwię się. Jeżeli nie zarobią miliardów w ciągu dnia...

źródło: image

Pobierz
@supra107 Gaben to zaginiony brat Jerzego Owsiaka. Na trzydziestolecie Steama będą rozdawać decki każdemu, kto ma ponad 500 gierek w bibliotece( )
@DeIziii: siemka.. ja grywam quick play codziennie.. czasem po kilka godz, czasem tylko wypelniam codzienne cele ale gram wiec mozemy sie zgadać jak chcesz.. battlenet jaXxX #21294